Zodiak Ditor

HOROSKOPI i astrologut Branko për sot, e shtunë 8 gusht 2020

Dashi

Sipas horoskopit të Brankos, sot dikush mund t’ju ​​provokojë aq bindshëm sa do të jetë vërtet e vështirë t’i rezistoni! Faji i Venusit në Gaforre, që fillon të bëjë efektet e veta të para të ndjehen në jetën tuaj.

Demi

Ajo që astrologu popullor Branko sugjeron të bëni sot është që të paketoni gjërat tuaja dhe të shkoni me pushime. Nëse kjo nuk është e mundur, megjithatë, përpiquni të relaksoheni dhe t’u përkushtoheni më shumë njerëzve tuaj të dashur.

Binjakët

Këto yje ju inkurajojnë të hiqni prizën dhe të pushoni pak, mbase në plazh ose në male. Ju duhet të rikarikoni bateritë tuaja në funksion të një vjeshte dhe një fund viti që do të premtojnë shumë kënaqësi.

Gaforrja

Nga e premtja keni Venusin në shenjë që do t’ju ​​bëjë joshëse si kurrë më parë! Sot mund t’i nënshtroheni provokimeve sensuale, të cilat do të jetë e vështirë t’u thoni jo. Pse, pra, të hiqni dorë nga kjo mundësi? Bëhuni gati të provoni një stinë plot emocione …

Luani

Siç parashikohet nga horoskopi i Brankos, sot një e shtunë sensuale do t’ju presë, ku pasioni dhe romanca do të jenë protagonistët absolutë. Falë Venusit në shenjën e Gaforres, përgatituni mirë për të jetuar një gusht plot emocione.

Virgjëresha

Sot do të jeni fjalë për fjalë pasioni vetë! Do të jeni më të qetë dhe të gjithë do ta vërejnë këtë; do të dëshironi të përjetoni kënaqësinë e pastër dhe të vërtetë të të qenurit së bashku, duke lënë anash çështjet e punës dhe jetës praktike.

Peshorja

Siç rekomandon sot horoskopi i Brankos, do të duhet të përpiqeni shumë për të përmbajtur xhelozinë e madhe që ndjeni për partnerin tuaj. Në orët e ardhshme Hëna do të jetë në aspektin e kundërt: mund të ngacmojë pak nervat tuaja! Kushtojini vëmendje edhe fitnesit.

Akrepi

Pritet një fundjavë dashurie dhe mirëkuptimi si çift. Sot mund të hasni pamje provokuese, gjeste joshëse: lini mënjanë rezervimet tuaja dhe lërjani veten emocioneve.

Shigjetari

Sipas horoskopit të Brankos, sot dhe e diela do të jenë dy ditë shumë emocionuese, falë kësaj Hëne të dashur. Momentet e pasionit të fortë ju presin, takime që do t’ju bëjnë të ndjeni flutura në stomak.

Bricjapi

Sot do të keni një humor të luhatshëm, do të mund të kaloni nga momente më agresive tek të tjerët në të cilët do të ndjeheni të rënë moralisht. Ju duhet të përpiqeni të racionalizoni pak më shumë dhe të mos e ktheni një problem të vogël, në një pengesë të pakapërcyeshme!

Ujori

Siç thonë parashikimet astrologjike të Brankos, sot do ta ndjeni shumë pasionin! Lërini mënjanë problemet praktike dhe bëni një pushim. Braktiseni veten ndaj ndjenjave dhe tjetrit pa rezerva.

Peshqit

Më në fund do të niseni! Gushti do t’ju japë kënaqësi të mëdha në dashuri, përgatituni të provoni një mes gushti në shenjën e romancës. Ata që, nga ana tjetër, do të duhet të qëndrojnë në qytet për punë, do të kenë akoma mundësi interesante. / meb.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close