Zodiak Ditor

HOROSKOPI i Paolo Fox për ditën e enjte, 22 tetor 2020

Dashi

Siç paralajmëron horoskopi i Paolo Fox, do të keni nevojë për durim, nëse keni disa shqetësime të brendshme. Ka nga ata që po punojnë shumë për një projekt të komplikuar dhe nga ata që, nga ana tjetër, po përballen me një çështje ligjore ose financiare. Shqetësimi juaj do të shfaqet gjithashtu në një nivel fizik: ju e keni shkruar në fytyrë lodhjen e këtyre ditëve! Ju do të duhet të shtrëngoni dhëmbët deri në mes të dhjetorit, kohë pas së cilës do të vijë përparimi i vërtetë.

Demi

E enjtja do të jetë një ditë premtuese. Si person i mirë racional dhe praktik, këto ditë keni tendencë të dëshironi të fuqizoni ata që ju rrethojnë, ata që ju duan. Ju po kërkoni konfirmim dhe ju bezdis të humbni kohë me marrëdhënie të padobishme që nuk çojnë askund. Në orët e ardhshme do të keni mundësinë të vini në praktikë disa nga idetë tuaja.

Binjakët

Këtë të enjte dhe, aq më tepër nga java tjetër kur Venusi të kthehet i favorshëm, do të duhet të kompensoni kohën e humbur në dashuri. Ju presin tre ditë shumë aktive. Nëse java juaj filloi në këmbë të gabuar, ju do të jeni në gjendje të shëroheni mirë gjatë fundjavës, veçanërisht në marrëdhënien tuaj.

Gaforrja

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, do të ndiheni shumë të lodhur. Në këtë periudhë keni shumë dyshime, pendime për disa zgjedhje të bëra në një nivel pune dhe sentimental. Tani për tani, ju duhet vetëm pak më shumë qetësi, për t’i lejuar vetes atë lehtësi që nuk e keni ndier për një kohë të gjatë. Do të ketë shumë Gaforre që në nëntor do të vendosin t’i japin fund shumë situatave që nuk janë më të nevojshme.

Luani

Siç ju rekomandon horoskopi Paolo Fox, nuk duhet të merrni mbi vete pesha të reja të panevojshme. Në këtë moment mund të thuash të hiqni dorë prej disa detyrave ose situatave të cilat, me kalimin e kohës, do të të rëndonin shumë! Në fund të tetorit, dashuria do të rikthehet për t’u bërë protagonistja absolute e jetës tuaj në nëntor.

Virgjëresha

Këtë të enjte do të keni Hënën, Venusin, Jupiterin dhe Saturnin në favor: premton të jetë një ditë me shumë fat. Eshtë e vështirë të mos merrni konfirmim ose kënaqësi të mirë në këtë moment me një qiell kaq bujar! Dhe në ditët në vijim do të shkojë edhe më mirë, veçanërisht në lidhje me marrëdhëniet. Ju duhet të përfshiheni, të dilni, të takoni njerëz të rinj, por mos qëndroni pa lëvizur.

Peshorja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të jeni paksa të zemëruar dhe nervozë, sepse ka probleme ekonomike ose burokratike për t’u zgjidhur. Ju do të duhet të rishikoni me kujdes llogaritë dhe dokumentet! Ju jeni diplomatë personalisht, por në këtë periudhë është vërtet shumë e vështirë të buzëqeshësh me dhëmbët shtrënguar. Në nëntor,, do të jetë pothuajse e pamundur të shmangen debatet. Dikush do të mendojë edhe t’i japë fund një marrëdhënieje.

Akrepi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, e enjtja do të jetë një ditë interesante, por nga e premtja pasdite do shfaqet një farë acarimi. Dikush do të ndihet i shqetësuar për një anëtar të familjes. Dikush tjetër do të bëhet më kritik dhe më jotolerant ndaj disa marrëdhënieve që në kohët e fundit kanë qenë më shumë burim tensioni se gjithçka tjetër! Yjet ju nxisin të mos merrni vendime drastike këto ditë.

Shigjetari

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, do jeni të rënë nesër nga humori, mund të keni një rënie të vogël fizike, mbase keni pasur shumë gjëra për të bërë në ditët e fundit. Për fat të mirë do të keni yje shumë intrigues gjatë fundjavës! Nga 28 tetori në dashuri do të keni mundësinë të rikuperoni, të thoni hapur atë që mendoni dhe ndjeni. Kushdo që po ndjek një histori me pak bindje, përfundimisht do të duhet të marrë një vendim përfundimtar.

Bricjapi

Do të keni një forcë të madhe, falë Hënës, Jupiterit dhe Saturnit të favorshëm. Do të jetë një ditë interesante, sepse do të keni mundësinë të përballeni me të gjitha situatat që nuk funksionojnë më në jetën tuaj. Ka ende shumë probleme personale dhe të punës, por tani ndieni se keni energjinë e nevojshme dhe sigurinë absolute për të qenë në gjendje t’i kapërceni të gjitha këto!

Ujori

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, do të jetë një ditë interesante, edhe pse mund të keni trazirë të brendshme dhe disa madje edhe shumë lodhje dhe konfuzion. Në orët e ardhshme sigurisht që nuk do t’ju mungojë një kapacitet i mirë për veprim dhe reagim ndaj situatave. Në dashuri mund të filloni të rikuperoni nga fundi i tetorit.

Peshqit

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, do të jetë një ditë shumë më e mirë se në të kaluarën. Shqetësimi i së hënës dhe të martës më në fund ka kaluar, por duhet të përpiqeni shumë që të mos mendoni vazhdimisht për gjithçka keni dhënë dhe marrë në kohët e fundit, sepse gjithmonë do të dilni të dëshpëruar! Nëse në dashuri po përjetoni një periudhë rishikimi, përpiquni të ndryshoni mënyrën tuaj të të bërit të gjërave, mënyrën tuaj të shfaqjes së dashurisë, pa pritur që personi tjetër të ndryshojë. / meb.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close