Zodiak Ditor

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e hënë, 4 nëntor 2019

DASHI

Venusi më në fund është përsëri në favor që do të thotë më shumë mundësi. Në fund të fundit, tetori ishte një muaj provash të shkëlqyera, veçanërisht gjatë fundjavave. Tani mund të ktheni faqen.

DEMI

Ka një lodhje të madhe në këtë periudhë dhe do të duhet të merreni me disa probleme edhe pse më pak, se sa javën e kaluar. Disa probleme do të jenë të një natyre ekonomike është e kotë t’i shmangni. Moment i forcës për punën, ku do të jetë e mundur të filloni projekte të reja që do t’ju sjellin avantazhe. Hapet një periudhë intriguese për profesionistët.

BINJAKET

Ekziston një dëshirë për të biseduar me njerëz që kanë mbetur të largët. Hapet tema e udhëtimeve: mbase duhet të sistemoni punët tuaja në qytete të tjera dhe kjo do të jetë një temë e përsëritur. Takime të reja nëse doni të filloni një projekt të ri profesional. Nga dhjetori do ta keni Jupiterin kundër dhe për këtë arsye gjithçka do të duhet të reduktohet. Dashuria: shmangni polemikat e panevojshme.

GAFORRJA

Situatat e pasigurta që nuk funksionuan mund të përfundojnë brenda muajve të parë të vitit të ardhshëm. Nga ana tjetër, ju gjithmonë udhëtoni me shumë dyshime. Nëse ka pasur një ndryshim në punë, duhet të shkëputeni nga gjithçka që nuk korrespondon me vizionin tuaj për të ardhmen. Dashuria: veproni mes të mërkurës dhe të enjtes.

LUANI

Java fillon në një mënyrë pak të mundimshme, por vetëm sepse ka kaq shumë gjëra për të bërë. Tetori mbaroi në mënyrë të rëndë, dhe madje ju është dashur të mbylleni në vetvete, natyrës tuaj të hapur dhe të shoqërueshme. Sidoqoftë, dhjetori nuk do të jetë aq aktiv, prandaj përgatituni për ndryshimin. Dashuria: mund të rikuperoni nëse dëshironi.

VIRGJERESHA

Jupiteri është ende disonant ndërsa planetët e tjerë të mëdhenj do të vijnë vetëm në dhjetor. Kushtojini vëmendje çështjeve ligjore dhe financiare. E mërkura dhe e enjtja do të jenë stresuese, por në dashuri mund të ketë një shans.

PESHORJA

Hëna është në gjendje të shkëlqyer, kështu që edhe java do të jetë në një fillim të shkëlqyeshëm. Dashuria në shërim. Për ata që janë mbi 40 vjeç, bëhet më e vështirë të ndërmjetësoni me të tjerët, sepse nuk është më e mundur të thuash gjithmonë po, sa për të shmangur debatet dhe polemikat.

AKREPI

Java fillon në një mënyrë të mendueshme. E hëna dhe e marta do të jenë ditë kur do të jeni nën presion. Në krahasim me verën, megjithatë, ka diçka shtesë. Gjithçka negative që ka ndodhur nuk do të thotë se është lënë pas, por ju po shihni gjithçka me një këndvështrim tjetër.

SHIGJETARI

Edhe për këtë shenjë java hapet në mënyrë të favorshme me Hënën në aspekt të shkëlqyeshëm. Vetëm në mes të javës do të ketë një rënie por Venusi konfirmon që ju keni një dëshirë të madhe për të dashur. Fundjavë interesante për ata që duan të bëjnë njohje të veçanta.

BRICJAPI

Ju jeni gati të bëni një zgjedhje të rëndësishme në biznes. Këto janë javë disi kaotike, një prelud për një vit që do të shohë rritje pozitive për këtë shenjë. Kujdes nga fundjava ku mund të shfaqen probleme. Gjithmonë midis të premtes dhe të dielës ka tensione dhe kjo veçanërisht nëse takoheni me dashin, gaforren apo peshoren.

UJORI

Periudha është një nga ato të lodhshmet. Ka lajme që ju bëjnë të ndiheni keq. Nëntori do të jetë gjithësesi një muaj më i mirë. Ekziston një dëshirë për të ndryshuar për të bërë gjëra të reja dhe të ndryshme. Dashuria: kthehet një emocion i mirë.

PESHQIT

Përjetoni një emocion të rëndësishëm, por nuk keni nevojë të ktheheni pas në kohë. Që ju të harroni një dashuri është gjithmonë e vështirë, por disa histori kanë lënë një gjurmë negative, është e nevojshme të vendosni një gur mbi to. Ditë më intuitive të mërkurën dhe të enjten për të rifituar forcën në punë. / meb.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close