Zodiak Ditor

HOROSKOPI i Paolo Fox për ditën e shtunë, 19 shtator 2020

Ja çfarë parashikon astrologu i famshëm italian, Paolo Fox, për ditën e shtunë.

Dashi

Siç shpjegon horoskopi i Paolo Fox, këtë të shtunë do të ndiheni pak të shqetësuar. Edhe nëse nuk doni të mendoni për të kaluarën, do të detyroheni ta bëni këtë, veçanërisht nëse problemet tuaja ligjore ose financiare kanë lindur muaj më parë. E mira është që yjet po ndryshojnë: në fund të fundit do të arrini një kompromis ose do të duhet të bëni një zgjedhje, në çdo rast do ta zgjidhni çështjen.

Demi

Ju këtë të shtunë mund të ndiheni dyshues në dashuri. Ju zakonisht jeni gjithmonë shumë të bindur për vendimet tuaja romantike. Me thënë të drejtën, nuk keni dyshime për partnerin tuaj, por marrëdhënia e çiftit vihet në provë nga problemet dhe ndryshimet e përjetuara në javët e fundit.

Binjakët

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, kjo e shtunë do të jetë një ditë vërtet pozitive. Sa më afër dhjetorit që afroheni, aq më mirë do të bëhet! Dhe 2021 do të jetë një vit me shumë rëndësi. Në këtë periudhë, ajo që ka rëndësi është të mos keni shumë njerëz përreth, por të keni të duhurit.

Gaforrja

Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të shtunë do të jeni të lodhur, sidomos në dashuri. Në përgjithësi ju jeni një nga shenjat më të duruara dhe më të dobishme ndaj të tjerëve. Sidoqoftë, në këtë ditë, ju mund t’ju ketë sosur durimi dhe doni t’i thoni mjaft dikujt që vazhdon të luajë me zemrën tuaj.

Luani

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, këtë të shtunë dhe e diel do të doni t’i jepni vetes në një nivel emocional, të përfshiheni, por për sa kohë që të tjerët janë të sinqertë dhe të gatshëm të kthejnë afeksionin tuaj. Janë ditë shumë të veçanta: ju mund të përjetoni dashuri me shikim të parë ose të rizbuloni një ndjenjë që ju dukej e përgjumur.

Virgjëresha

Këtë të shtunë do të keni një vendosmëri të madhe dhe një qartësi mendore për t’u patur zili. Ju jeni gati të merreni me punë dhe në këtë kuptim Tetori do të jetë një muaj shumë stimulues, i cili do t’ju lejojë të arrini shumë gjëra. Për më tepër, javën e ardhshme do të ketë ditë, si e premtja, shumë premtuese.

Peshorja

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, këtë të shtunë do të ndiheni pak të hutuar dhe të lodhur, por edhe të sigurt e optimistë për të ardhmen tuaj. Po kaloni një kohë mjaft komplekse, por mos u frikësoni nga ndryshimet, sepse do të keni të gjitha burimet për t’i përballuar ato në një mënyrë pozitive. Në dashuri, përpiquni të largoni polemikat dhe mosmarrëveshjet e lindura në gusht.

Akrepi

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, kjo e shtunë dhe e diel do të jenë dy ditë fitimprurëse për ata që duan të konsolidojnë një marrëdhënie në çift. Nëse, nga ana tjetër, vendosni ta jetoni dashurinë tuaj më shumë për atë ditë, do të duhet të jeni gati të përballeni me pasojat deri në fund. Ju nuk do të duhet të vuani nëse marrëdhënia qëndron në sipërfaqe!

Shigjetari

Siç parashikohet nga horoskopi i Paolo Fox, këtë të shtunë do të jeni shumë tërheqës, karizmatikë dhe të dëshiruar! Do të keni rrezikun e shumë njerëzve që gumëzhijnë rreth jush, por në fund mos i jepni askujt një shans. Këto ditë duket se askush nuk është i kënaqur me ju. Mbi të gjitha, një pavendosmëri e caktuar është pjesë e natyrës tuaj, ashtu si forca.

Bricjapi

Këtë të shtunë duhet të përpiqeni të relaksoheni pak, të lejoni që gjërat të ndodhin, veçanërisht nëse ndiheni pak të lodhur ose nëse hasni ndonjë pengesë. Në vend të kësaj, synoni të dielën, pasi mund të jetë një ditë e këndshme. Sa më afër tetorit, aq më shumë rritet mundësia e shfrytëzimit të mundësive të reja.

Ujori

Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të shtunë do të keni Mërkurin në favor: është koha të adresoni disa çështje që lidhen me paratë, disa çështje të komplikuara që lidhen me të kaluarën. Ju duhet të përpiqeni të rregulloni jetën tuaj, të mos lini shumë situata të pazgjidhura. Deri në dhjetor do të ketë gjithashtu disa marrëdhënie sentimentale për t’u rishikuar.

Peshqit

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, kjo e shtunë dhe e diel do të jenë dy ditë në të cilat mund të shëroheni dhe të lini pas tensionet e ditëve të mëparshme. Hëna do të jetë në një aspekt të favorshëm dhe do t’ju japë forcë dhe gjallëri. Ju duhet ta shfrytëzoni atë, të mbyllni të gjitha pyetjet që mbeten të hapura dhe të përqendroheni në dashuri.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close