Zodiak Ditor

HOROSKOPI / Parashikimi i Paolo Fox për ditën e enjte, 15 tetor 2020

Ky është parashikimi i astrologut Paolo Fox për këtë ditë të enjte:

Dashi

Siç rekomandohet nga horoskopi i Paolo Fox, nuk do të duhet të prisni rezultate të menjëhershme, por gjithsesi kini durim. Hëna në disonancë mund të rikthejë disa situata që keni menduar se janë zgjidhur ose t’ju bëjë të provoni shumë provokime. Në realitet, do të duhet të prisni deri në dhjetor për të pasur përparimin e madh.

Demi

Falë Venusit në pamjen e shkëlqyer, mund të vendosni të afroheni me një person ose do të doni të rikuperoni një ndjenjë që dukej e mbaruar. Në fakt, shtatori mund të kishte shkaktuar disa ndarje, disa largime në dashuri. Megjithatë, ka pasur çifte, të cilët kanë përjetuar ndryshime të rëndësishme, por shumë të lodhshme, të tilla si një transferim dhe tani do të duhet të gjejnë qetësi.

Binjakët

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, këtë të enjte dhe të premte do të keni forcë më të madhe dhe e meritoni atë, pas dy ditësh që ju kanë vënë nën presion! Dikush madje do të jetë në gjendje të zgjidhë një problem të vogël që u ngrit në orët e mëparshme. Dyshimet vazhdojnë në dashuri.

Gaforrja

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, këto dy ditë mund të keni një rënie të vogël të energjisë. Ndoshta do të ndiheni sikur i keni të gjithë kundër. Në të vërtetë, do të duhet të largoheni vetëm nga ata që mund t’ju shkaktojnë probleme. Provoni të jeni pak më mohues! Mbahuni, sepse jeta juaj do të përmirësohet në fund të vitit.

Luani

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, të enjten dhe të premten do të keni forcë dhe sukses, si në dashuri ashtu edhe në punë. Nëse e gjeni veten ku të pranoni kushte pune që nuk ju pëlqejnë shumë, mos reagoni keq! Mos insistoni të dëshironi të kryeni situata të komplikuara me çdo kusht, sepse mund të jetë një rrezik i madh! Shumë shpejt dikush do të përjetojë një ndryshim të rëndësishëm, dikush tjetër do të rivlerësojë një person, një bashkëpunëtor, të cilin e kishte lënë mënjanë.

Virgjëresha

Kjo e enjte do të jetë një ditë tjetër premtuese. Ajo që ka më shumë rëndësi tani është të përfshiheni dhe të mos rrini në mbrojtje. Marrëdhëniet që janë forcuar, nëse është e mundur, do të jenë edhe më të forta. Ata që kërkojnë diçka të rëndësishme mund të zbulojnë se tashmë e kanë nën hundë!

Peshorja

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, Hëna do të jetë në shenjë: do të gjeni forcë dhe optimizëm më të madh. Dikush madje do të jetë në gjendje të zgjidhë disa probleme të vogla. Nga mbrëmja, megjithatë, mund të përjetoni një rënie të vogël fizike që do ta ndjeni edhe të premten. Në punë mund të keni pasur disa vonesa të mëdha, por mundësi të rëndësishme do të vijnë në dy muajt e ardhshëm.

Akrepi

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, do të keni intuitë të mirë. Mërkuri në shenjën tuaj do t’ju ndihmojë të keni një vizion shumë të mençur për të ardhmen dhe do t’ju lejojë të zgjidhni një problem personal, ligjor ose ekonomik, për të marrë vendimet e duhura. Ju do të duhet t’i kushtoni vëmendje vetëm provokimeve! 2021 nuk do të jetë një vit që do t’ju lejojë të rriteni shumë, por do të jetë një vit i ruajtjes së atyre që keni arritur: kështu që duhet të përdorni nëntorin dhe dhjetorin për të rimarrë sa më shumë energji!

Shigjetari

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të jetë një ditë më e mirë sesa të dyja që sapo kaluan. Ata që përjetuan një pushim të detyruar në muajt e parë të vitit tani do ta kenë të vështirë të rikuperohen. Projektet e reja të punës po ngrihen ngadalë, mbase do të jeni akoma të zemëruar me ata që donin të ndryshonin idenë tuaj, tek e cila besuat shumë. Në dashuri do të keni nevojë për maturi, ndoshta partneri është i largët.

Bricjapi

Nesër dhe ditën e premte do të jeni nën një stres të vogël, mund të përjetoni disa momente tensioni. Vazhdon të jetë një javë me forcë të madhe, por në 48 orët e ardhshme mund të keni disa dështime të vogla. Ju do të duhet t’i kushtoni vëmendje të madhe marrëdhënieve me Dashin dhe Peshoren. Nëse do të debatohet me dikë, duhet të shprehni mendimin tuaj pa frikë.

Ujori

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox të enjten dhe në ditët në vijim, yjet do t’ju inkurajojnë të besoni në ëndrrën tuaj të madhe, të angazhoheni për të sjellë ndryshimin që dëshironi. Ka nga ata që do të vendosin të lëvizin, të cilët do të ndryshojnë rolin ose stilin e tyre të jetesës. 2021 do t’ju ndihmojë shumë në këtë drejtim!

Peshqit

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, e enjtja do të jetë pak më mirë sesa ditët e kaluara, por gjithsesi do të duhet të jeni të kujdesshëm, sidomos në dashuri. Ata që kanë jetuar ditë konflikti duhet të përpiqen të sqarojnë se çfarë ka ndodhur. Ndonjëherë ju silleni shumë vrazhdë me partnerin tuaj, veçanërisht nëse nuk po merrni vëmendjen e mjaftueshme. Mundohuni të mos e teproni me provokimet! / meb.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close