Zodiak Ditor

HOROSKOPI / Parashikimi i Paolo Fox për ditën e martë, 22 shtator 2020

Ja çfarë parashikojnë yjet për ju këtë të martë, sipas astrologut të famshëm italian, Paolo Fox:

Dashi

Siç shpjegohet në horoskopin e Paolo Fox, këtë të martë nuk do të jetë e lehtë të qëndroni të qetë, por falë Hënës në aspektin harmonik do të jeni në gjendje të reagoni me mendje të shëndoshë ndaj ngjarjeve. Çfarëdo vështirësie që po hasni në lidhje me të kaluarën, përpiquni ta menaxhoni sa më mirë që të mundeni. Për disa, problemet janë ligjore ose sentimentale: në këtë rast, një konfuzion i vogël është më shumë se i natyrshëm!

Demi

Do të jeni më energjikë dhe pozitivë këtë të martë, sesa të hënën! Mund të ndiheni ende pak të shqetësuar, sepse po përjetoni një ndryshim të punës ose sepse disa projekte të rëndësishme janë bllokuar. Dijeni që deri në nëntor do të jeni në gjendje të rregulloni situatën.

Binjakët

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, këtë të martë mund të ndjeni shumë stres. Në orët e ardhshme do të rimerrni pak energji, por përsëri do të jeni mjaft të lodhur. Në mbrëmje Hëna do të bëhet disonante: jini të kujdesshëm, sepse mund të sjellë ndonjë konflikt.

Gaforrja

Siç ju inkurajon që të bëni këtë të martë horoskopi i Paolo Fox do të duhet të përpiqeni të jeni më të qetë. Jupiteri dhe Saturni në opozitë mund t’ju kenë bllokuar punën, duke ju shkaktuar shumë acarim. Kjo është arsyeja pse ju mund të jeni veçanërisht të tensionuar këto ditë.

Luani

Siç parashikohet nga horoskopi i Paolo Fox, këtë të martë do të keni Diellin në favorin tuaj që do t’ju japë një shtysë të mirë energjie. Deri në Nëntor duhet të kërkoni të zgjidhni çdo çështje gjyqësore, situata financiare dhe gjithçka që ka qenë në pritje deri më tani. Për më tepër, do të ishte e vlefshme të filloni të punoni në projekte të vlefshme dhe të sigurta, sepse 2021 nuk do t’ju lejojë shumë rreziqe ose pasiguri.

Virgjëresha

Këtë të martë mund të shfaqet pak lodhje mendore, sepse kohët e fundit keni pasur kaq shumë detyra. Do të keni ende energji të cilën duhet të përpiqeni ta shfrytëzoni sa më shumë. Eshtë koha për të përcaktuar qartë se cilat situata janë të rëndësishme për ju dhe ju duhet ta bëni këtë në fund të këtij 2020.

Peshorja

Siç parashikohet nga horoskopi i Paolo Fox, këtë të martë do të keni Diellin në shenjë që do të bashkohet me radhët e aleatëve tuaj, Hënës dhe Venusit. Më në fund keni rikuperuar! Në dashuri do jeni shumë më me fat, ndërsa në punë do të duhet të punoni edhe pak.

Akrepi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, kjo e martë do të jetë një ditë premtuese: ju, Peshorja dhe Shigjetari do të jeni shenjat më të forta! Përdorni ditën për të zgjidhur problemet, për të realizuar projekte të rëndësishme. Aq më tepër, duke pasur parasysh faktin që nga pikëpamja ekonomike jeni mjaft të sprovuar. Ndoshta ka ende borxhe ose mosmarrëveshje të papaguara që kanë mbetur të hapura.

Shigjetari

Siç inkurajon të bëni këtë të martë horoskopi i Paolo Fox, ju do të duhet të punoni shumë, të përfshiheni. Hëna do të vijë në shenjën tuaj, e gatshme t’ju japë mbështetje: përdorni 48 orët e ardhshme për të sqaruar një çështje në dashuri. Mos prisni deri në tetor, pasi mund të jetë tepër vonë!

Bricjapi

Këtë të martë do të ndiheni shumë të trazuar, për shkak të Diellit në aspektin e kundërt. Do të shfaqen shqetësime të reja për vendin e punës dhe paratë. Për fat të mirë, nga java tjetër, falë një tranziti të ri të Mërkurit në një shenjë miqësore, do të keni mundësinë të rregulloni diçka ose, të paktën, të shihni gjithçka më qartë.

Ujori

Siç thotë horoskopi i Paolo Fox, këtë të martë do të jeni në gjendje të gjeni pak më shumë energji, fatkeqësisht jo të mjaftueshme për gjithçka që duhet të bëni. Në çdo rast, Dielli do të kthehet në favor: si pasojë ju do të dëshironi të merrni revansh dhe të ndriçoni shumë çështje. Ju do të doni të kuptoni se çfarë zgjedhjesh do të duhet të bëni në muajt e ardhshëm. Bëhuni gati, sepse deri në fund të vitit 2020 do të ketë ndryshime të mëdha në jetën tuaj.

Peshqit

Sipas parashikimeve yjore të Paolo Fox, këtë të martë do të keni shumë konfuzion, si në dashuri ashtu edhe në punë. Ata që kanë përjetuar momente krize në çift do të duhet të kuptojnë se çfarë duan me të vërtetë në fund të shtatorit, sepse muaji tetor mund të vërë në provë shumë marrëdhënie. Për fat të mirë, do të filloni të rikuperoni në punë nga java tjetër. / meb.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close