Zodiak Ditor

HOROSKOPI / Parashikimi i Paolo Fox për ditën e premte, 18 shtator 2020

Ja çfarë parashikojnë yjet për ditën e premte, sipas astrologut të famshëm italian Paolo Fox:

Dashi

Siç paralajmëron horoskopi i Paolo Fox, këtë të premte mund të ndjeni shumë presion nga rrethi juaj dhe do të duhet të bëni kujdesin më të madh. Në fakt, problemet dhe tensionet e përjetuara në ditët e fundit nuk vijnë direkt nga gabimet tuaja, por nga rrethanat e jashtme që nuk i keni marrë parasysh ose nga nxitimi i tepruar.

Demi

Këtë të premte do të jeni të vendosur të bëni diçka për të rindezur pasionin në çift. Edhe marrëdhëniet më të forta do të përballen me një ndryshim: qoftë shtëpia apo edhe jeta. Lajme të mira në horizont.

Binjakët

Siç siguron horoskopi i Paolo Fox, këtë të premte Hëna do të jetë e favorshme: ju mund të vendosni peshën e ditëve të mëparshme pas dhe të jetoni një të premte më paqësore. Marrëdhëniet me të tjerët do të jenë shumë më të mira! Gjithashtu, Mërkuri do të jetë në anën tuaj gjatë gjithë muajit shtator. Ju duhet të përfitoni nga kjo për të realizuar projektet tuaja profesionale.

Gaforrja

Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të premte do të ndiheni mjaft të fortë dhe të gatshëm për të kapërcyer ngurrimin dhe pasiguritë e fundit emocionale që mbani me vete. Pak nga pak po ngjitni shpatin dhe të hënën e ardhshme do të shihni gjithashtu të shfaqen lajme interesante. Mësoni të jetoni dashurinë me më pak vuajtje!

Luani

Siç thotë horoskopi i Paolo Fox, kjo e premte do të jetë një ditë tjetër e rëndësishme për dashurinë. Venusi do të jetë akoma në shenjë dhe do t’ju ​​ftojë të shfaqeni, të përfshiheni. Tani për tani marrëdhëniet dhe emocionet janë në plan të parë. Së shpejti mund të merrni përgjigjet që ju nevojiten. Mundohuni të mos bëni pazar!

Virgjëresha

Këtë të premte do të jeni plot frymëzim! Pavarësisht nëse jeni një person i guximshëm apo i druajtur, duhet të vazhdoni akoma, të përqafoni transformimet në jetën tuaj, madje edhe një ndryshim të thjeshtë të pamjes. Këto ditë do të jenë vërtet të çmuara për ju, sepse do t’ju japin mundësinë ta mbyllni me të kaluarën.

Peshorja

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, këtë të premte Hëna do të kalojë nëpër shenjën tuaj dhe do t’ju japë energji dhe emocione më të forta. Për ju, marrëdhëniet ndërpersonale janë thelbësore dhe në gusht mund të keni përjetuar disa momente tensioni me një person të rëndësishëm. Punoni për të rikuperuar marrëdhënien.

Akrepi

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, nesër ose në ditët në vijim mund ta gjeni veten duke përjetuar emocione të thella. Në këtë periudhë nuk jeni plotësisht të kënaqur, sidomos në punë. Ndonjëherë ndiheni sikur keni njerëz që nuk bashkëpunojnë me ju.

Shigjetari

Siç shpjegon horoskopi i Paolo Fox, këtë të premte do të dëshironi të bëni hapa përpara, ndoshta për të hartuar diçka të re. Nëse bëni një zgjedhje në dashuri tani që Venusi dhe Mërkuri janë në aspekt harmonik, mund të provojë të jetë një zgjedhje shumë e rëndësishme. Kush vendos t’i japë fund një lidhje do ta bëjë atë pa vuajtje të mëdha, sepse do të jetë një vendim i pjekur mirë!

Bricjapi

Të premten dhe në ditët në vijim Jupiteri dhe Saturni në shenjë do t’ju bëjnë shumë të mençur. Mund të merrni edhe lajme të mira, lajme që keni pritur me ditë të tëra. Në punë, profesionistët e vetëpunësuar ose ata që presin një përgjigje do të kenë disa lajme. Më të rinjtë do të fillojnë të kërkojë një punë, një mundësi.

Ujori

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, këtë të premte duhet të gjeni forcën për të zgjidhur një problem që po të prek prej pak kohësh. Dhe duhet ta bëni brenda 24 orëve të ardhshme, sepse e shtuna do të jetë një ditë më e ashpër dhe të dielën do të jeni të shembur. Në ditët në vijim do të duhet të gjeni guximin për t’i dhënë fund marrëdhënieve të caktuara të konsumuara.

Peshqit

Sipas horoskopit të Paolo Fox, nesër, e shtunë dhe e diel do të jenë tre ditë shumë premtuese në dashuri. Do të jeni në gjendje të përjetoni emocione të bukura, momente plot pasion. Aq më tepër duke marrë parasysh faktin që të dielën Hëna do të jetë në shenjën tuaj dhe do të favorizojë takime, njohje të reja. Ju duhet të përfitoni nga ky qiell!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close