Zodiak Ditor

HOROSKOPI / Parashikimi i Paolo Fox për ditën e shtunë, 26 shtator 2020

Dashi

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, e shtuna do të jetë një ditë disi më e qetë sesa ditët e mëparshme. Në orët e ardhshme nuk do të keni më atë tension që ju mundoi të enjten dhe të premten: shfrytëzoni rastin për të reflektuar më mirë në situatën tuaj aktuale. Ndoshta ka dyshime në lidhje me punën tuaj, ju do të donit t’i zgjidhnit. Në muajt e ardhshëm do t’ju duhet të shmangni zgjedhjet e rrezikshme. Nga mesi i dhjetorit situata do të zbardhet.

Demi

E shtuna do të ketë një fillim të shkëlqyeshëm, por me kalimin e orëve humori juaj mund të përkeqësohet. Ju mund të ndiheni pak jashtë faze. Të dielën, gjithashtu do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje të veçantë provokimeve. Në këtë moment marrëdhënia juaj mund të përjetojë disa turbulenca, të shkaktuara jo aq nga mungesa e dashurisë, se sa nga ndryshimet e fundit në jetën tuaj. Transferime ose zhvendosje: një dëshirë e thellë për të ndryshuar stilin e jetës tuaj ju ka pushtuar. Beqarët që kërkojnë personin e duhur mund ta gjejnë në muajin tetor!

Binjakët

Siç ju inkurajon të bëni të shtunën dhe të dielën horoskopi i Paolo Fox, do t’ju duhet të angazhoheni për të rikuperuar emocione pozitive. Fundjava, në këtë kuptim, do të jetë një ndihmë e madhe! E diela do të jetë dita ideale për të organizuar diçka argëtuese, mbase një udhëtim, me familjen, me partnerin.

Gaforrja

Sipas parashikimeve yjore të Paolo Fox, Hëna nuk do të jetë më kundër të shtunën pasdite. Në çdo rast, ju vazhdoni të keni probleme praktike. Ata që janë duke punuar nuk janë plotësisht të kënaqur me mënyrën se si po shkojnë gjërat. Ju mund të keni hasur në ndonjë pengesë që ju ka irrituar shumë, ose kohët e fundit ka pasur një ndryshim të menaxhimit që ju ka çorientuar. Për fat të mirë, dashuria në tetor do të jetë më paqësore!

Luani

Siç paralajmëron horoskopi i Paolo Fox, e shtuna dhe e diela do të jenë dy ditë mjaft kritike. Mund të ketë momente të vogla tensioni, të shkaktuara nga ju. Ju mund të ndjeni një dëshirë të fortë për të debatuar, por nëse zemëroheni, mund të humbni durimin dhe të vendosni t’i jepni fund një marrëdhënieje.

Virgjëresha

E shtuna dhe e diela do të jenë ditët perfekte për të filluar planifikimin javën vijuese. Nga e hëna do të keni një pamje të jashtëzakonshme astrologjike. Mërkuri, planeti juaj udhëzues, gjithashtu do të jetë në gjendje të mirë dhe do t’ju frymëzojë me ide të mira për t’i zbatuar në praktikë. Dashuria do të rikthehet …

Peshorja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, e shtuna do të jetë një ditë tjetër me konfuzion të madh. Që nga gushti ju keni përjetuar një periudhë mjaft të pasigurt, pa pikë referimi. Për fat të mirë, gjërat po zhvillohen, pak nga pak. Do t’ju duhet të gjeni një ekuilibër të ri, të ndreqni një rol të ri, por koha nuk ka ardhur ende. Tani për tani do të humbisnit kohë! Lërini situatat të lindin spontanisht. Në dashuri, po gjeni më shumë siguri.

Akrepi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, të shtunën dhe të dielën mund të shëroheni në dashuri. Dikush kohët e fundit ka përjetuar një moment krize, dikush tjetër, ndoshta, ka dashur ta ngacmonte partnerin shumë pak. Ka shumë çifte që tani e tutje do të duhet të rigjejnë një kuptim më të madh. Muaji Tetor, në këtë kuptim, do të jetë ndihmë.

Shigjetari

Siç ju inkurajon të bëni këtë të shtunë horoskopi i Paolo Fox, duhet të merrni pak kohë për të luajtur sporte ose për të ecur në natyrë. Keni nevojë për më shumë lëvizje fizike, sepse në kohët e fundit ju keni lodhur shumë kokën dhe shumë pak trupin. Mundohuni të pastroni mendjen nga shumë mendime dhe të drejtpeshoheni. Mund t’ju ​​ndihmojë të rikuperoni qetësinë dhe të bëni një gjumë më të relaksuar.

Bricjapi

Në këtë periudhë ju keni rifituar forcën. Në muajt e ardhshëm do të jeni në gjendje të rikuperoni ekuilibrin e humbur dhe merrni disa përgjigje të tjera. Shumë do të varet nga vendi ku jeni, por në përgjithësi, vjeshta do t’i lejojë të gjithë të rikuperohen! Në tetor, Bricjapët që po përjetojnë një histori të madhe dashurie mund të konsiderojnë të bëjnë hapin e madh.

Ujori

Kjo e shtunë, sipas astrologut Paolo Fox, do të jetë një ditë tjetër e konfuzionit të madh. Duhet thënë se konfuzioni është një gjendje e natyrshme për ju. Ju jetoni pothuajse çdo ditë në një lloj kaosi të organizuar, i gjithi i juaji. Tani për tani, sidoqoftë, mund të jetë shumë, edhe për ju! Prioriteti juaj tani është të rregulloni gjërat në kurriz të dashurisë. Nga ky këndvështrim, zgjedhje të rëndësishme ju presin.

Peshqit

Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të shtunë dhe ditën e diel duhet të përpiqeni të rikuperoni në dashuri, veçanërisht nëse ka pasur disa grindje në shtëpi kohët e fundit. Nëse, nga ana tjetër, marrëdhënia ka marrë fund, nëse ka pasur edhe një hendek, tetori do t’ju bëjë të shihni realitetin në fytyrë! / meb.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close