Zodiak Ditor

HOROSKOPI / Parashikimi i Paolo Fox për ditën e sotme, 25 shtator 2020

Lexoni më poshtë parashikimin e astrologut të famshëm italian, Paolo Fox, për ditën e sotme:

Dashi

Siç rekomandon horoskopi i Paolo Fox, do të duhet të përpiqeni të drejtoni zemërimin dhe tensionin që do të ndjeni drejt një qëllimi konstruktiv. Mos bëni gabim duke e shkarkuar atë në veten tuaj ose mbi dikë tjetër. Për 24 orët e ardhshme, shmangni përplasjet dhe lini ditën të kalojë. Nga e shtuna gjendja shpirtërore do të kthehet në nivelin e lartë.

Demi

Sot mund të vijë një përgjigje ose një propozim që e keni pritur për një kohë të gjatë. Nëse përballeni me një garë gjatë kësaj dite, keni një shans shumë të mirë për të fituar. Për fat të keq, jo gjithçka është zgjidhur, ka ende vështirësi ekonomike, ndoshta për shkak të një ndryshimi të shtëpisë. Tani e tutje, do të duhet të mësoni se si t’i menaxhoni më mirë financat tuaja, sepse në muajt e ardhshëm mund të hasni probleme të reja financiare.

Binjakët

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, ju mund të përjetoni një fundjavë përrallore. E diela do të jetë një ditë e rëndësishme, nëse i jepni hapësirën e duhur për të dashur. Ata që janë në lidhje me një Luan ose një Gaforre mund të përjetojnë momente të veçanta.

Gaforrja

Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot do të keni një ditë tjetër mjaft të komplikuar në punë. Shumë gjëra do të varen nga situata juaj: ka nga ata që janë hutuar dhe hezitojnë se çfarë të bëjnë dhe nga ata që kanë përjetuar një pushim të detyruar. Në ditët në vijim duhet të përpiqeni të sqaroheni ose të pranoni ngërçin tuaj me më qetësi. Shtrëngoni dhëmbët! Nga dhjetori gjërat do të zhbllokohen.

Luani

Siç parashikohet nga horoskopi i Paolo Fox, dita do të fillojë në një mënyrë të shkëlqyer nga pikëpamja sentimentale dhe emocionale. Polemikat mund të lindin në punë nëse vazhdoni të bëni gjërat tuaja. Jo të gjithë, megjithatë, do të pajtohen! Si rezultat, do të keni tendencë të ngrihe dhe të largoheni, pa kërkuar një konfrontim. Përpiquni të kontaktoni më shumë me të tjerët.

Virgjëresha

Sot do të duhet të bëni shumë kujdes. Ngadalë gjërat fillojnë të kthehen në drejtimin e duhur. Në orët e ardhshme do të gjeni forcë më të madhe, falë një ngjarje të papritur, dhe më shumë qetësi se në ditët e mëparshme, madje edhe në dashuri. Tani për tani, përpiquni të jeni të kujdesshëm.

Peshorja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, në orët e ardhshme do të jeni nervozë dhe mjaft të hutuar dhe do të duhet të përballeni me Hënën, Jupiterin dhe Saturnin në kundërshtim. Në dashuri, mund të lini pas vetes tensionet që keni përjetuar në gusht, por jo gjithçka është zgjidhur. Ju po kërkoni më shumë sinqeritet. Në punë, mund të ndiheni të lënë mënjanë.

Akrepi

Sot duhet të siguroheni që të sqaroni gjithçka në dashuri dhe në familje. Nëse prisni të Dielën, do të jetë tepër vonë: tensioni i akumuluar mund të parandalojë një përballje me zemër të hapur. Tani për tani do të jetë e nevojshme të zgjidhen një sërë keqkuptimesh dhe problemesh, madje edhe të parëndësishme, që kanë lindur në çift.

Shigjetari

Siç sugjeron horoskopi i Paul Fox sot dhe në ditët në vijim duhet të ndaleni dhe të reflektoni mbi ndjenjat tuaja. Eshtë koha të sqarohemi, sepse tetori do të jetë një muaj që do të kërkojë zgjedhje drastike. Ju do të duhet të vendosni midis asaj që ndjeni dhe asaj që mund të arrini realisht. Bëhuni gati, sepse e diela mund të jetë një ditë që do të zgjojë pasionin.

Bricjapi

Sot Hëna në shenjën tuaj do të prekë planetë me rëndësi të madhe: premton të jetë një ditë shumë interesante. Nëse keni vullnet dhe forcë për t’u përfshirë me një projekt të ri, mund të arrini gjëra të shkëlqyera! Lini mënjanë pesimizmin dhe ecni përpara! Në tetor, për ata që janë gati, dashuria mund të mbërrijë.

Ujori

Sot dhe në ditët në vijim duhet të përqendroheni te dashuria, sepse ka ende shumë kaos për sa i përket punës. Dikush mund të ketë përjetuar edhe një bllokim. Nga ana tjetër, ju do të keni një aftësi të jashtëzakonshme për veprim!

Peshqit

Sipas horoskopit të Paolo Fox në orët e ardhshme duhet të përpiqeni të afroheni me partnerin tuaj. Nëse keni përjetuar një krizë ose një konflikt të dhunshëm të martën e kaluar, do të jetë e rëndësishme të merrni masa deri në fund të shtatorit. Tetori do të jetë një muaj që do të shohë vetëm çifte vërtet solide në këmbë. Bëni kujdes!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close