Zodiak Ditor

Parashikimi i astrologut PAOLO FOX për ditën e enjte, 6 gusht 2020

Dashi

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox për të enjten, të premten dhe të shtunën, do të keni tre ditë interesante. Do të dëshironi të përfshiheni dhe guxoni, edhe pse, sigurisht, nuk do keni mundësi të zgjidhni të gjitha problemet e javëve të fundit. Të paktën ju mund t’i shprehni emocionet tuaja në liri të plotë. Në dashuri, duhet të bëni shumë kujdes, sepse gushti do të jetë një muaj që mund të rrisë pasiguritë në çifte që tashmë janë paksa të përgjumur.

Demi

Më në fund mund të lini pas dore peshën e fillimit të javës dhe të përgatiteni për një të enjte në të cilën mund të rikuperoni. Do të jetë një ditë e mirë për të diskutuar çështjet e shtëpisë dhe pronës. Për më tepër, nga e premtja Venusi do të jetë në një aspekt harmonik dhe do t’ju japë impuls të ri në marrëdhënie me të tjerët. Në gusht duhet të përpiqeni të reflektoni për ndjenjat tuaja, në marrëdhënien e çiftit. Dikush madje do të vijë për të vënë në provë partnerin e vet.

Binjakët

Sipas horoskopit të Paolo Fox këtë të enjte, ashtu si të mërkurën do të jeni pak të lodhur, mbase nervozë dhe të mërzitur. Mundohuni të jeni shumë të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët, në punë dhe në çështjet shtëpiake. Për fat të mirë, të premten mund të rikuperoni, megjithëse ngadalë. Vazhdoni, sepse fundi i vitit do t’ju japë gjithçka që keni humbur në kohët e fundit dhe, ndoshta, edhe më shumë! Do të keni mundësi të kapërceni një moment vështirësie serioze.

Gaforrja

Ende ka shumë probleme në punë. Gushti nuk do të ndihmojë shumë. Ju mund ta gjeni veten duke diskutuar përsëri një kontratë ose të vendosni të mbyllni një projekt, një aktivitet për të ecur përpara. Në dashuri, përkundrazi, gjërat do të lulëzojnë: Gushti dhe Shtatori do të jenë shumë premtues për çiftet që mendojnë për një fëmijë, për ata që duan të gjejnë shpirtin e tyre binjak ose lidhje me dikë.

Luani

Siç shprehet horoskopi i Paolo Fox, nesër mund të ndjeheni pak të zemëruar, ndërsa e premtja dhe e shtuna do të jenë dy ditë të rëndësishme. Fakti është që ju jeni një person që jep shumë për të tjerët, gjithmonë jeni të disponueshëm, por nuk merrni të njëjtën gjë në këmbim ashtu siç prisni. Këto ditë mund të ndjeheni të irrituar ndaj atyre që kanë marrë shumë nga ju, por nuk janë kthyer në përsipër siç duhej.

Virgjëresha

Në 24 orët e ardhshme do të ndjeheni të lodhur, dikush madje do të vuajë nga dhimbje koke. Mundohuni të bëni atë që është e nevojshme dhe jo më shumë! Mos u shqetësoni, është thjesht një gjendje që kalon. Në fakt, ju mbeteni një shenjë që në vitin 2020 do të jetë në gjendje të arrijë gjëra të mëdha, madje edhe një përparim në karrierë.

Peshorja

Sipas parashikimeve yjore të Paolo Fox këtë të enjte duhet të filloni të keni një qëndrim më pozitiv, pavarësisht pasigurive të kësaj periudhe. Përndryshe do të rrezikoni të pushtoheni nga frika se mos gaboni, e të jetoni muajt e ardhshëm në ankth. Eshtë e vërtetë që tani nuk ka ende siguri për të ardhmen, si në punë ashtu edhe në dashuri dhe vazhdimisht pyesni veten se çfarë duhet të bëni.

Akrepi

Të enjten, Hëna do të jetë në anën tuaj dhe nga e premtja Venusi do të vijë gjithashtu për të ndihmuar. Në orët e ardhshme do të ndjeheni plot vitalitet dhe energji. Dikush do të kuptojë se ka një person shumë të rëndësishëm në anën e vet. Deri në nëntor duhet të jeni në gjendje të sqaroni çështjet e pazgjidhura, për të zgjidhur problemet që ju shqetësojnë ende: nëse lëvizni mirë, mund të keni edhe më shumë qetësi në zemrën tuaj. Në punë dhe në çështje që lidhen me shtëpinë ose me një pronë në shitje, kini kujdes, veçanërisht nëse ka një bisedë në zhvillim, sepse ka nga ata që mund të luajnë poshtë brezit.

Shigjetari

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, këtë të enjte do të ndjeheni paksa të rënë moralisht, ashtu si e mërkura. Në orët e ardhshme, dyshime të reja mund të shfaqen ose mund të bëni një veprim të gabuar, një hap fals. Mundohuni të qëndroni të qetë pavarësisht vështirësive, mbase të dilni, duke u shpërqendruar, ashtu si ju pëlqen të bëni kur gjërat shkojnë keq.

Bricjapi

Nesër do të dëshironi më shumë qetësi. Këto ditë do të duhet të angazhoheni për të qenë shumë të kujdesshëm, si në familje ashtu edhe në punë. Në frontin e punës, një projekt mund të përfundojë, por nuk është e thënë që të shkojë domosdoshmërisht keq. Mund të çlirohet një hapësirë ​​e cila së shpejti do të mbushet me mundësi të reja. Në dashuri, muaji gusht do të çojë në një reflektim në marrëdhënien si çift, veçanërisht nëse ka probleme që ende nuk janë kapërcyer.

Ujori

Ditët e ardhshme do të duhet të bëni kujdes ekstrem me paratë. Ka shumë, shumë shpenzime për të përballuar, ju po përjetoni vonesa në blerjen dhe shitjen ose marrjen e parave. Dhe pastaj, për t’i bërë gjërat më keq, po zbuloni se nuk është aq e thjeshtë të revolucionarizoni jetën profesionale, pikërisht për shkak të parave. Jini të kujdesshëm para se të vendosni të fryni aktivitete ose projekte të rëndësishme, prej kësaj dëshire për të transformuar jetën tuaj.

Peshqit

Sipas horoskopit të Paolo Fox, nga e enjtja Hëna do të jetë në shenjën tuaj dhe do t’ju japë më shumë qetësi. Gushti do të shfrytëzohet: beqarët mund të gjejnë dashuri. Çiftet në krizë, megjithatë, do të jenë në qoshe: nëse arrijnë të tejkalojnë problemet e tyre, atëherë mund të konsiderohen të sigurt. Nëse, përkundrazi, mbeten kriza serioze ose pavendosmëri, atëherë do të jetë vërtet e vështirë të rikuperoni marrëdhëniet. Sa i përket emocioneve, do të jetë një kohë e mirë, ndërsa për çështjet e punës do të duhet ende durim! / meb.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close