Zodiak Ditor

Parashikimi i PAOLO FOX për ditën e diel, 20 shtator 2020

Ja se çfarë parashikojnë yjet për ju këtë të dielë, sipas astrologut të famshëm italian Paolo Fox.

Dashi

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, kjo e diel do të jetë një ditë disi e veçantë. Ju ka të ngjarë të përballeni me vështirësi ekonomike, ndoshta një çështje ligjore, një apel dhe thjesht të bëni disa para prapa. Me Venusin akoma në favor, nuk duhet të lini pas dore dashurinë.

Demi

Këtë të diel do të jeni me mjaft temperament, mbase edhe do të mbani mëri. Do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm, sidomos në dashuri. Nëse në të kaluarën keni përjetuar tensione dhe probleme në marrëdhënie, tani e tutje do të duhet të përpiqeni t’i kapërceni ato me mendje të shëndoshë, pa bërë melodrama.

Binjakët

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, këtë të diel do të ndiheni pak të mërzitur, por më të sigurt, më optimistë për të ardhmen tuaj. Më në fund mendoni se i keni lënë të gjitha vështirësitë e kaluara prapa. Përdorni të dielën për diçka të rëndësishme, për t’u dashuruar ose për të filluar një projekt të ri. Tetori do t’ju çojë të bëni një zgjedhje të rëndësishme.

Gaforrja

Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të diel do të keni nuhatje të shkëlqyer. Në ditët e fundit, ju mund të keni kaluar kufirin e durimit me dikë. Nëse keni vendosur t’i jepni fund një marrëdhënieje tani që ndiheni më të disponueshëm dhe bujarë, mund të pendoheni. Mos bëni ose mos thoni diçka të guximshme!

Luani

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, nesër do të trulloseni pak dhe ndoshta edhe do të keni me nxitim. Mundohuni të jeni shumë të kujdesshëm për të mos u futur në situata stresuese, siç është trafiku. Ju do të duhet të bëni shumë kujdes, veçanërisht në dashuri dhe në familje.

Virgjëresha

Këtë të diel do të zbuloni se vlerësoheni shumë për ashpërsinë, qartësinë tuaj ekstreme mendore. Gjatë periudhës së komplikuar të bllokimit, ju ishit një nga të paktët që e keni marrë situatën me racionalitet dhe në fund të fundit kjo mënyrë e të bërit ju ka sjellë fryte!

Peshorja

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, këtë të diel do të shqetësoheni pak për financat dhe të ardhmen. Po kaloni një periudhë mjaft kaotike dhe të pasigurt, është normale që jeni paksatëi trazuar. Do të duhet të prisni edhe pak, por në dhjetor gjërat do të përmirësohen, do të merrni një lajm të mirë. Në dashuri, duhet të ndiheni më të mbrojtur!

Akrepi

Sipas parashikimeve astrale të Paolo Fox, këtë të diel Hëna do të jetë në shenjën tuaj: dashuria do të kthehet në modë dhe inatet do të kapërcehen. Për më tepër, për disa ditë Venusi do të kthehet në një aspekt të favorshëm: nëse keni përjetuar tensione me partnerin mund të shëroheni dhe madje të përjetoni diçka të bukur!

Shigjetari

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, këtë të diel do të jeni shumë më të sigurt për një të ardhme që mund t’ju japë surpriza të këndshme. Po ktheheni duke qenë hulumtuesi i horizonteve të reja, personi i guximshëm dhe i vendosur i të gjitha kohërave! Eshtë gjithashtu një kohë e mirë për të dhënë energjinë tuaj pozitive për të tjerët!

Bricjapi

Këtë të diel do të jeni pak më të fortë se në ditët e kaluara, por gjithmonë do të qëndroni shumë të zhytur në mendime. Në të vërtetë nuk keni probleme të mëdha, më shumë se gjithçka tjetër jeni të zënë duke filluar një projekt, duke planifikuar muajt e ardhshëm. Muajt ​​e ardhshëm do të jenë gjithashtu të dobishëm për të eksploruar territore të reja, duke provuar diçka të pazakontë, madje edhe në dashuri.

Ujori

Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të diel do të keni nervozizëm tek yjet. Mundohuni të jeni shumë të kujdesshëm, përpiquni të relaksoheni pak dhe të shmangni përplasjet! Deri në fund të këtij 2020 ju do të përjetoni ndryshime rrënjësore: do të ishte më mirë të ishit të gatshëm dhe energjikë. Jini të kujdesshëm në marrëdhëniet me Demin dhe Luanin.

Peshqit

Kjo e diel do të jetë një ditë shumë premtuese, falë Hënës në një aspekt të favorshëm. Përveç kësaj, shumë shpejt Mërkuri do të jetë gjithashtu në anën tuaj: përdoreni për të çuar përpara projektet tuaja. Tetori do të jetë një muaj plot lajme të rëndësishme për aktivitetet dhe do t’ju ​​shtyjë të sqaroheni në dashuri. / meb.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close