Zodiak Ditor

Parashikimi i PAOLO FOX për ditën e diel, 29 nëntor 2020

Dashi

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, e diela do të jetë një ditë mjaft pozitive, veçanërisht nga pasditja e tutje. Shumë të lindur në shenjën e Dashit do të duhet të fillojnë nga e para pas një krize të madhe që zgjati me muaj. Ka nga ata që janë përthithur nga puna aq shumë sa e kanë lënë pas dore partnerin e tyre. Mundohuni të merrni në kontroll jetën tuaj në çift.

Demi

Të dielën dhe gjatë gjithë vitit do të duhet të përpiqeni të kuptoni gjendjen tuaj ekonomike. Nëse e filloni 2021 me të kuqe, atëherë do të filloni shumë keq! Viti i ardhshëm do të jetë i rëndësishëm, por edhe i vetëpërmbajtjes. Kjo do të thotë që nuk do të jeni në gjendje të bëni plane të mëdha, edhe pse një ndryshim nuk është i pamundur. Në dashuri jeni shumë kërkues: bëni kujdes!

Binjakët

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, Hëna do të hyjë në shenjën tuaj dhe do t’ju bëjë më të gëzuar dhe shkëlqyes. Kohët e fundit, ana juaj më e gjallë dhe e lumtur ka qenë paksa e mbytur nga vështirësitë. Natyra juaj krijuese dhe kurioze, sidoqoftë, është një anë thelbësore për ju dhe duhet të shprehet. 2021 do të jetë një vit i projekteve të shkëlqyera: edhe nëse nuk jeni plotësisht të qartë për momentin, ju filloni të kërkoni diçka të re tani.

Gaforrja

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, do të jeni në gjendje të filloni të numëroni mbrapsht: në mes të dhjetorit më në fund do të shpëtoni nga kundërshtimi i Saturnit. Ndoshta nuk do ta ndryshoni të gjithë ekzistencën tuaj nga një ditë në tjetrën, por ndieni se diçka brenda jush ka ndodhur. Ju nuk jeni më në gjendje të gënjeni veten. Ju dëshironi të jetoni pa iluzione, pa gënjeshtra. Nuk ishte e lehtë, por tani ju jeni në paqe me ndërgjegjen tuaj. Mundësi dhe lajme të reja në horizont!

Luani

Duhet të përpiqeni të shprehni pak energji, të reagoni, por pa e ekzagjeruar. Ditët e fundit mund të keni përjetuar një krizë ose të keni qenë pak në siklet. Ndjenja e ngadalësisë tani është më se normale! Ka nga ata që kanë qenë shumë nervozë, veçanërisht në familje. Aq më tepër nëse jeni të rrethuar nga njerëz që vazhdojnë të shqetësohen për ju, situatën tuaj dhe ju bezdisin me një mijë pyetje.

Virgjëresha

Këtë të diel mund të përballeni me pak lodhje. Dita nuk do jetë e keqe, por do të jetë më mirë për ju të shmangni orët e vona, apo të organizoni diçka shumë të lodhshme. Nga e diela do të fillojë një javë e rëndësishme e cila do të përfundojë në një mënyrë më të fortë. Ditët e para të dhjetorit, megjithatë, do t’ju japin diçka më shumë.

Peshorja

Siç parashikohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të jeni në gjendje të përjetoni emocione të bukura dhe autentike. Ajo që ka më shumë rëndësi tani është të keni njerëz të sinqertë dhe të vlefshëm në krah. Eshtë e rëndësishme për ju të besoni te të tjerët, të kërkoni këshilla, qoftë edhe që të mos ndiheni vetëm. Nuk ka problem të përballeni me ata që ju duan, por mos harroni se në fund të fundit duhet të merrni një vendim. Nga mesi i dhjetorit do të rigjeni më shumë forcë.

Akrepi

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, dita do të fillojë me këmbën e gabuar, por gjatë orëve të pasdites gjendja shpirtërore do të përmirësohet. Ata që janë beqarë për disa kohë duhet të fillojnë të lëvizin, edhe sepse Venusi është akoma në shenjë. Planeti i dashurisë do të jetë në gjendje t’ju japë takime të reja, pasion, miqësi. 15 ditët e ardhshme do të jenë të favorshme, ata do t’ju japin diçka më shumë, vetëm duhet ta dëshironi.

Shigjetari

Siç rekomandohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të duhet të bëni shumë kujdes në marrëdhëniet me të tjerët, veçanërisht pasdite dhe në mbrëmje. Shmangni konfliktet, përpiquni të mos përplaseni me të tjerët. Nëse ka pasur mosmarrëveshje familjare kohët e fundit, atëherë mund të dëshironi të jeni edhe më të kujdesshëm.

Bricjapi

E diela do të jetë një ditë shumë e mirë për takime dhe kontakte. Yjet tuaj mund t’ju ndihmojnë të forconi situatën tuaj deri në atë pikë sa të neglizhoni atë që nuk ju intereson. Çiftet mund të bëjnë plane për të ardhmen. Dhjetori do të jetë një muaj veçanërisht i rëndësishëm për të bërë takime dhe marrëdhënie të reja.

Ujori

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, dita do të fillojë në një mënyrë të rëndë, por për fat të mirë do të rikuperohet ndërsa kalojnë orët. Ju keni qenë mjaft të rënë nga humori kohët e fundit dhe të qenit pranë jush nuk është lojë fëmijësh! Ditët në vijim duhet t’i shfrytëzoni për të bërë projekte ambicioze, për t’u përpjekur të mendoni pozitivisht. Ata që tashmë kanë një aktivitet shumë të mirë profesional, do të marrin kënaqësi të madhe vitin e ardhshëm!

Peshqit

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, mund të vërshoheni nga disa rimendime në dashuri, nga hutimi dhe pasiguritë. Karakteristikë e shenjës suaj janë ndryshimet në humor që mund t’ju ​​bëjnë të pakuptueshëm për ata që ju rrethojnë. Nga ana tjetër, ata që janë ndarë ose kanë përjetuar zhgënjim do të priren të luajnë shumë në të kaluarën. Kthimi i faqes është shumë i vështirë për ju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close