Zodiak Ditor

Parashikimi i PAOLO FOX për ditën e mërkurë, 23 shtator 2020

Si do të jetë kjo e mërkurë për ju? Lexoni më poshtë parashikimin e astrologut të famshëm italian, Paolo Fox:

Dashi

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, këtë të mërkurë Hëna do të jetë në një aspekt të favorshëm: ju do të jeni të fortë siç nuk keni qenë prej kohësh, por nuk do të gjeni ende të gjitha zgjidhjet për problemet tuaja. Për to, do të duhet të prisni deri në gjysmën e dytë të dhjetorit. Kohët e fundit keni qenë të përfshirë nga një problem ligjor ose, më thjesht, jeni nën presion për punë. Prisni! Në dashuri Venusi në dukje të mirë mund t’ju ​​dhurojë një moment emocionues.

Demi

Këtë të mërkurë do të jeni një nga shenjat më të forta, së bashku me Peshoren dhe Gaforren. Mund të ndiheni paksa nën presion, sepse sapo keni filluar një projekt të ri. Yjet janë në favor dhe madje mund të përjetoni emocione të veçanta. Një lajm i mirë mund të vijë të enjten ose të premten!

Binjakët

Siç paralajmëron horoskopi i Paolo Fox, këtë të mërkurë do të jeni pak nervozë, nëse nuk i kushtoni vëmendje, rrezikoni të reagoni ndaj ngjarjeve shumë impulsivisht. Në dashuri, dikush mund të ketë jetuar kohë të vështira. Mundohuni të mos provokoni shumë, përndryshe do të përfundoni duke ngritur bujë të panevojshme.

Gaforrja

Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të mërkurë do të ndiheni shumë konfuzë, veçanërisht për shkak të punës. Ju mund të keni disa bllokime ose kohët e fundit ju është dashur të mbyllni një marrëveshje dhe angazhime të reja, të papritura ju kanë vënë përfund. Ju nuk keni një qiell kundër, por që nga fillimi i vitit 2020 ju jeni përballur me një sërë pengesash të lodhshme. Apo ndoshta thjesht po bëni diçka për të cilën nuk jeni të apasionuar dhe do të donit të bënit diçka tjetër.

Luani

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, këtë të mërkurë do të gjeni një motivim të mirë. Ju do të mbroheni nga yje veçanërisht të favorshëm, sidomos në dashuri. Nëse jeni në takim me një Peshore, diçka e veçantë mund të lindë. Duhet të përqendroheni më shumë në jetën e dashurisë, sepse në frontin e biznesit dhe ekonomisë ende ka probleme.

Virgjëresha

Këtë të mërkurë dhe të enjte do të keni një rënie të lehtë fizike. Hëna në opozitë do të sjellë pak acarim dhe pakëz dobësim. Kini kujdes, veçanërisht nëse jeni duke shtypur tensionin që ndjeni, përndryshe rrezikoni ta shfryni atë mbi dikë. Prisni! Të premten do të jeni në gjendje të shëroheni.

Peshorja

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, këtë të mërkurë Dielli do të zbresë në shenjën tuaj, duke ju bërë shumë më të fortë. Ishte vërtet e domosdoshme, duke marrë parasysh faktin që kohët e fundit keni pasur shumë konfuzion dhe hutim. Tani e tutje do të jetë e rëndësishme të gjeni pika të reja reference. Në dashuri do të keni mundësi të shkëlqyera, ndërsa në punë ka të ngjarë të duhet të kërkoni diçka të re, një rol të ri.

Akrepi

Siç rekomandon astrologu Paolo Fox nesër dhe në ditët në vijim duhet të përpiqeni të kontrolloni veten, mos e teproni me provokimet. Ju mund të jeni të nxituar, sepse keni reagime impulsive dhe arsyetim të dobët. Kjo mënyrë e bërjes së gjërave mund të shqetësojë më shumë se një person. Edhe nëse ju pëlqen të ngacmoni të tjerët, jini të kujdesshëm!

Shigjetari

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, këtë të mërkurë Hëna do të jetë në shenjë: do të jetë një ditë premtuese. Ju do të jeni në gjendje të rikuperoheni, madje edhe në nivelin intelektual. Për më tepër, Marsi në aspektin harmonik do të nxjerrë në pah natyrën tuaj pasionante. Në frontin e punës ju dukeni pak të shqetësuar për një pozicion të ri, një punë të re.

Bricjapi

Në këtë periudhë ju po kuptoni se shumë gjëra po ndryshojnë për mirë. Ju duhet ta shfrytëzoni atë për të arritur diçka të rëndësishme dhe konkrete. Midis të enjtes dhe të premtes do të keni një pamje astrologjike vërtet inkurajuese: mos e humbni! Ka ardhur koha të rikthehemi në rrugën e duhur.

Ujori

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, ju këtë të mërkurë mund të ndiheni paksa të trazuar. Do t’ju duhej më shumë qetësi! Ju mund të merrni një përgjigje ose marrëveshje të rëndësishme në 24 orët e ardhshme. Në ditët në vijim, zgjidhja e një problemi që ju tërheq nga e kaluara mund të shfaqet. Mundohuni të jeni më të kujdesshëm në lidhje me shpenzimet: nuk duhet të rrezikoni investime!

Peshqit

Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të mërkurë do të keni ende shumë konfuzion, veçanërisht në dashuri. Në tetor yjet do të vendosin shumë Peshq me shpatulla pas muri: do të duhet të merret një vendim drastik. Kjo do të vlejë edhe më shumë për ata që kanë dy histori ose ndiejnë shumë xhelozi dhe nuk mund t’i besojnë partnerit të tyre. Mundohuni të pastroni mendjen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close