Zodiak Ditor

Parashikimi i PAOLO FOX për ditën e sotme, e enjte 17 shtator 2020

Çfarë parashikon për ditën e sotme, astrologu i famshëm italian Paolo Fox? Ndiqeni më poshtë:

Dashi

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, Venusi do të jetë ende në një aspekt të favorshëm edhe sot. Pra, nëse keni një marrëdhënie solide, nuk do të keni frikë nga uljet dhe ngritjet e këtyre ditëve, sepse konfirmimet së shpejti do të vijnë. Kini kujdes, sidoqoftë, të mos ndizni debate familjare. Takimet e reja do të diktohen më shumë nga tërheqja fizike sesa nga diçka më e thellë, por ato në çdo rast do të jenë të këndshme dhe të kënaqshme. Këto ditë duhet të kujdeseni më mirë për dietën tuaj dhe të shmangni çdo lloj teprimi.

Demi

Sot dhe në ditët e ardhshme do të ekzistojë rreziku i mosmarrëveshjeve dhe problemeve në familje që mund të lindin në një mënyrë më paqësore sesa në të kaluarën. Sidoqoftë, kjo periudhë do të duhet të trajtohet me shumë kujdes, pasi çështjet e trashëgimisë do të kërkojnë vëmendje të veçantë. Mos e humbni kohën e çmuar duke u marrë shumë me detajet në punë, sepse është koha për të ecur përpara.

Binjakët

Siç sugjeron horoskopi i Paolo Fox sot, ju nuk duhet të nënvlerësoni interesin që një person po tregon për ju. Mos e përjashtoni këtë mundësi apriori, sepse nëse fillimisht nuk mund t’ju ​​pëlqejë, me kalimin e kohës mund të ndryshoni mendim. Ata që janë duke patur një marrëdhënie të dobët mund të ndiejnë një presion të madh, madje edhe të përjetojnë ankth dhe fatkeqësi. Fatmirësisht, ju jeni të rrethuar nga njerëz pozitivë!

Gaforrja

Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot yjet do të ndihmojnë në gjetjen e një kuptimi më të mirë në familje, me të afërmit dhe fëmijët. Aq më tepër nëse vendimet tuaja të ditëve të fundit nuk janë ndarë. Dikush, pak nga pak, duhet të ketë ndryshuar mendje!

Luani

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox sot, ose në ditët e ardhshme, mund të hasni në një bllokim burokratik ose ligjor që do të duhet të menaxhoni me shumë kujdes. Nëse është e nevojshme, këshillohuni me një profesionist me përvojë në mosmarrëveshjet e punës. Ata me një punë me kohë të pjesshme mund të gjejnë burime të reja të të ardhurave, por do të përballen me shumë shpenzime shtëpiake. Disa Luanë nuk kanë qenë mirë gjatë ditëve të fundit dhe tani atyre u është dashur të ngadalësojnë.

Virgjëresha

Sot dikush mund të ndihet pak si i rënë moralisht: mbahuni! Ata në një çift do të kenë shumë përgjegjësi dhe shumë shpenzime që lidhen me familjen dhe shtëpinë mbi supe. Beqarët që duan të përfshihen sigurisht që nuk do të mbeten thatë. Eshtë e mundshme që dikush madje do të ketë më shumë se një zgjedhje! Ajo që ka më shumë rëndësi do të jetë ndjekja e instinktit dhe jo ajo tendencë e dëmshme për të filluar një histori të komplikuar. Ka disa Virgjëresha që mund të mendojnë me këmbëngulje për një person të largët.

Peshorja

Siç shpjegon horoskopi i Paolo Fox sot dhe në ditët në vijim, puna mund t’ju ​​tërheqë vëmendjen nga dashuria, por jo gjithçka, në një moment të hutuar si ky, mund të jetë për keq! Sidoqoftë, shtatori është një muaj që do të zbusë shumë tensione në çift dhe do të mbështesë ata që duan të përjetojnë emocione pozitive. Gjithashtu, Venusi ende do të jetë aktiv në anën tuaj: do të keni përparim, por jo të gjithë do ta pëlqejnë, prandaj bëni kujdes.

Akrepi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot do të duhet të keni shumë durim në dashuri dhe në familje. Detyrat që po merrni përsipër mund t’ju bëjnë të ndiheni veçanërisht të mbingarkuar dhe tashmë jeni shumë të lodhur! Bëni kujdes, sepse këto ditë keni më shumë shpenzime sesa fitoni. Disa studentë së shpejti do të arrijnë një moment historik shumë të rëndësishëm. Në kohët e fundit ju keni qenë mjaft të rraskapitur fizikisht, kështu që shmangni të gjitha teprimet.

Shigjetari

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, sot do të keni dyshime të reja në dashuri. Shtatori është një muaj mjaft i komplikuar: në punë mund të keni probleme me një bashkëpunëtor. Nëse ka diçka për të sqaruar, bëjeni atë frikë, por përpiquni të përdorni më shumë sjellje diplomatike. Mund të jetë më efektive sesa agresioni verbal.

Bricjapi

Sot dhe ditët në vijim do të jenë ditë shumë të rëndësishme për t’u rikuperuar në dashuri. Ju duhet të ndaleni pak, të bëni një pushim dhe të karikoni bateritë. Në fund të vitit do të keni një qiell veçanërisht premtues: jini të gatshëm dhe energjikë për të qenë në gjendje ta shfrytëzoni sa më mirë! Madje do të flitet për avancime në punë dhe mundësi të mëdha.

Ujori

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, sot në çift mund të lindin diskutime të reja, të shkaktuara nga problemet e parave. Në këtë kohë duhet të përpiqeni të bëni shumë kujdes, mos rrezikoni shpenzime të çmendura. Fundjava tjetër do të ishte perfekte për t’u rigjeneruar pak, larg gjithçkaje dhe të gjithëve, dhe për të filluar të lindin ide të reja për vitin 2021. Ju duhen!

Peshqit

Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot duhet të keni parasysh kush interesohet për ju, kush është duke shprehur dëshirën për t’u takuar dhe për të filluar një lidhje. Lini mënjanë ndrojtjen dhe pasiguritë dhe vazhdoni! Ju duhet t’i përkushtoheni projekteve dhe ideve afatgjata: nuk do të keni rezultate të menjëhershme, por deri në fund të vitit do të ndodhë diçka e mirë. Besojini zgjuarsive, intuitave tuaja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close