Zodiak Ditor

Parashikimi i PAOLO FOX për sot, e mërkurë 12 gusht 2020

Dashi

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox sot dhe deri të premten do të jeni plot vitalitet: shfrytëzoni rastin të bëni diçka të rëndësishme! Ditët e ardhshme, megjithatë, duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm në dashuri. Nëse keni pasur probleme me partnerin tuaj duhet të korrigjoni, sqaroni dhe vendosni, veçanërisht në çfarë mënyre dhe me kë dëshironi të kaloni 15 gushtin. Përndryshe, gjatë fundjavës së ardhshme do të shfaqen polemika të reja, ndryshku i vjetër do të dalë në sipërfaqe, dhe mund të shqetësojë shpirtin tuaj dhe të prishë atmosferën e festës.

Demi

Java është duke përparuar në mënyrën më të mirë. Ata që janë në pritje të lajmeve për punë do të duhet të kenë pak durim, por deri në vjeshtë do të marrin një telefonatë biznesi. Demi që do të punojë gjatë gjithë verës do të vazhdojë të marrë mbështetje. Fundjava tjetër do të jetë gjithashtu shumë premtuese në dashuri.

Binjakët

Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot do të gjeni pak nga lumturia juaj proverbiale. Mbi të gjitha, ky aspekt i gjallë është pjesë e forcës tuaj, madje edhe në momentet më të ndërlikuara të jetës. Këto ditë Hëna është në favor dhe ju jep shumë forcë: përdoreni atë për t’u përfshirë në dashuri dhe miqësi.

Gaforrja

Bazuar në horoskopin e Paolo Fox sot do të jetë një ditë pozitive, por më e mira do të vijë gjatë fundjavës së 15 gushtit. Kushdo që ka takuar kohët e fundit një person të këndshëm, ndoshta një Peshq, një Gaforre apo një Akrep, do të përjetojë dy ditë magjike! Ata që, nga ana tjetër, kanë pasur disa grindje në dashuri, do të jenë në gjendje të provojnë një afrim, duke llogaritur mbështetjen e yjeve të shkëlqyeshëm.

Luani

Siç parashikohet nga horoskopi i Paolo Fox, sot do të keni Diellin dhe Mërkurin në shenjë: kushtojini vëmendje pamjeve që do të shfaqen në orët e ardhshme, sepse ato mund të rezultojnë të dobishme për punën tuaj. Më në fund mund të lini pas shqetësimin e ditëve të mëparshme dhe t’i lejoni vetes një ditë më të qetë.

Virgjëresha

Sot do të jeni mjaft të rënë, mbase edhe pak të stresuar. Tensionet mund të lindin si në familje ashtu edhe në punë. Në dashuri do të ndjeni nevojën për më shumë rregull përreth jush, por mjerisht gjithmonë tërhiqni njerëz kaotikë, me të cilët bëhet e vështirë të qëndroni të qetë. Në 24 orët e ardhshme, shmangni polemikat.

Peshorja

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, sot do të jetë një ditë më e qetë se ato të mëparshme. Në përgjithësi, gushti do të mbetet një muaj i jetuar me ankth, sepse jeni duke pritur për një konfirmim pune. Të gjitha këto paqartësi nga njëra anë ju bëjnë të lumtur, sepse thellë thellë ju pëlqen të përjetoni diçka të re; nga ana tjetër, megjithatë, ju jeni pak të shqetësuar se mos nuk gjeni atë që keni humbur ose lënë pas dore.

Akrepi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, ju do të afroheni në një fundjavë shumë intriguese nga një këndvështrim sentimental. Në dashuri mund të rikuperoni shumë mirë, për aq kohë sa të jeni në gjendje të hapeni ndaj tjetrit, për të hequr dorë nga rezervat tuaja. Përkushtojuni, për të rizbuluar pasionin e së kaluarës. Ditë të shkëlqyera gjithashtu për ata që duan të bëjnë takime të reja.

Shigjetari

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, sot dhe të enjten do të keni dy ditë që do të kërkojnë shumë kujdes. Ju mund të gjeni veten në mes të kaosit, në një situatë të çorganizuar. Kujdes nga konfliktet në familje dhe më gjerë!

Bricjapi

Siç rekomandohet nga horoskopi i Paolo Fox sot, duhet ta mbani gjuhën tuaj nën kontroll, përndryshe do të përfundoni duke diskutuar gjatë gjithë ditës. Mundohuni të përmbani tensionin që ndjeni këto ditë, mos debatoni me askënd!

Ujori

Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot dhe të enjten Hëna në favor do t’ju bëjë pak më të fortë, por Dielli dhe Mërkuri mbeten në kundërshtim. Bëni kujdes! Kushtojini vëmendje të veçantë financave tuaja. Në dashuri, dëshira për të patur një lidhje serioze dhe të qëndrueshme rritet, madje edhe tek ata që dikur shpëtuan nga lidhjet tepër shtypëse.

Peshqit

Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot mund të keni disa kontradikta. Do të mendoni një gjë, por do të bëni një tjetër! Në 24 orët e ardhshme, ju mund të shfaqeni pak të hutuar në sytë e të tjerëve. Për fat të mirë, nga e shtuna gjërat do të përmirësohen: mund të lindë një pasion i mirë. / meb.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close