Zodiak

Horoskopi JAVOR Paolo Fox, nga 18 deri më 24 janar 2021

Dashi
Sipas horoskopit të Paolo Fox, java do të fillojë shumë mirë. Do të gjeni vendosmëri dhe entuziazëm. Në dashuri do të jetë e rëndësishme të përpiqeni të kapërceni dyshimet dhe vështirësitë. Nëse së fundmi i keni dhënë fund një marrëdhënieje, duhet të përpiqeni të kuptoni pse. Në frontin e punës do të fillojë rikthimi juaj. Ndoshta, dikush tashmë e ka provuar ndryshimin që po ndodh.
Demi
Në dashuri duhet të shkundni të gjithë frikën dhe të hidheni në veprim, veçanërisht nëse ju pëlqen një person i Ujorit ose Dashi. Sigurisht, nëse keni rënë në dashuri me ata që tashmë janë lidhur romantikisht, do të ketë shumë probleme. Në punë, duhet të përqendroheni në takimet dhe çështjet thelbësore në mes të javës. Për fat të keq, megjithatë, me Jupiterin e kundërt nuk është shaka. Ju gjithmonë do të dëshironi të jeni shumë të kujdesshëm dhe ta mbani veten larg debateve dhe polemikave.
Binjakët
Ditët plot emocione për ata që kanë qëndruar në gjumë për shumë kohë janë premtuese. Dashuria mund t’ju trokasë në derë edhe sikur të mos ishe duke kërkuar. Fjala e fundit, vendimi për ta pranuar ose jo, varet vetëm nga ju. Në punë është koha të përvisihni mëngët dhe të filloni projekte të reja në funksion të një shkurti me plot mundësi.
Gaforrja
Dashuria mund t’ju ​​surprizojë, megjithëse nuk jeni të mbështetur nga një Venus plotësisht i favorshëm. Do të ketë nga ata që do të vijnë në një takim të ri, të cilët do të zbulojnë se kanë një ndjenjë të veçantë ndaj një miku. Dhe pastaj disa Gaforre do të gjejnë forcën për të kapërcyer dhimbjen e së kaluarës dhe për të vazhduar më tej. Edhe në punë, gjërat do fillojnë të lëvizin. Shumë shpejt mund të ketë lajme interesante.
Luani
Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox për javën, ju do të duhet të bëni kujdes të plotë në dashuri dhe punë. Mos hyni në një histori transgresive dhe shmangni premtimin e deteve dhe maleve, sepse me një qiell si ky, ata mund të bëhen premtime të paplotësueshme. Edhe në punë, do të duhet të mbani një profil të ulët. Dikush do të vendosë të marrë përsipër një projekt të ndërprerë në të kaluarën. Mundohuni të jeni më të matur në shpenzime!
Virgjëresha
Dashuria mund të kthehet në modë dhe të kërkojë më shumë vëmendje nga ju. Në ditët në vijim duhet të gjeni kohë për të shprehur emocionet tuaja, atë që ndjeni ndaj një personi. Ju nuk do të humbisni idetë dhe nuk do të jeni në gjendje t’i bëni ato të vërteta. Vetëm pak lodhje në sfond mund të ngadalësojë projektet tuaja.
Peshorja
Nevoja për të rimarrë jetën tuaj të dashurisë rritet tek ju, për të ndjerë emocione të këndshme, veçanërisht nëse nuk i keni ndjerë ato për një kohë të gjatë. Sidoqoftë, do të duhet të bëni një përpjekje për të lënë pas kujtimet e kaluara. Asnjëherë më parë nuk keni pasur nevojë për gjeste të thjeshta, por të sinqerta. Në punë, do të fillojë një periudhë që do t’ju ofrojë shumë mundësi të arta dhe mundësinë e realizimit të një ëndrre që keni kultivuar për muaj, në mos me vite.
Akrepi
Në dashuri, nuk priten ditë të lehta. Disa nga ju ndihen shumë dyshues për partnerin, veçanërisht nëse është një Akrep tjetër ose një Dem. Ka kontraste të reja! Bëhuni gati të përjetoni një shkurt që do të vërë në dyshim të gjithë çiftet: vetëm më të fortët do të qëndrojnë në këmbë. Në punë do të keni disa njohuri që do të provojnë se jeni të aftë, por gjithmonë do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm me paratë.
Shigjetari
Sipas horoskopit të Paolo Fox, java do të ofrojë shumë surpriza. Nga këtu e tutje do të ketë nga ata që do të ndjekin një flakë të vjetër. Me pak fjalë, mundësitë për të ndjerë përsëri fluturat në stomak nuk do të mungojnë! Edhe në punë, mundësitë për sukses do të rriten. Ju mund të ktheheni në lojë, të filloni një projekt të ri, të bëni një kërkesë.
Bricjapi
Me Venusin ende në qiellin tuaj, dashuria mund të jetë një protagoniste e shkëlqyer edhe gjatë kësaj jave. Historitë që do të lindin në këto ditë mund të kenë një fat të qëndrueshëm dhe të lumtur. Gjithashtu në frontin e punës do të ketë kënaqësi. Dikush madje do të arrijë të bëjë një marrëveshje të rëndësishme ose të gjejë një punë të re.
Ujori
Ka shumë të lindur në Ujorë që duan të kthehen në lojë, të takojnë njerëz të rinj dhe me Jupiterin në shenjë mund ta bëni! Jetoni plotësisht me fat këtë vit, sepse do t’ju ofrojë shumë mundësi të reja, si në dashuri ashtu edhe në punë. Projektet më inovative do të favorizohen. Kini kujdes fizikun: mos kërkoni shumë nga trupi juaj këto ditë!
Peshqit
Dashuria mund të shkojë shumë mirë për peshqit të gatshëm të përfshihen. Ndjenjë për t’u patur zili me Bricjapin, do të jeni në gjendje të ndani projekte të reja me Ujorin, ndërsa me Binjakët do të ketë tension. Në punë, duhet të përqendroheni në një projekt që mund të marrë hov në pranverë. Kushdo që përfshihet në një çështje të ndjeshme ligjore së shpejti mund të ketë një lajm të mirë.

Back to top button
Close
Close