Personazhe

Jennifer Lopez, 51-vjeçarja rrit temperaturat me bikini TINY (fotot)

Ajo ka një trup të jashtëzakonshëm ga vitet e kërcimit dhe stërvitjet e rregullta.
Dhe Jennifer Lopez rriti shumë temperaturat ndërsa shfaqi fizikun e saj në plazhet e Turks dhe Caicos.
Ylli i pop-it, 51 vjeç, ishte një pamje e bukur ndërsa po lundronte rreth parajsës tropikale në shoqërinë e të fejuarit të saj, Alex Rodriguez, javën e kaluar.
JLo u mbrojt në mënyrë adekuate nga rrezet e diellit me një kapelë kovë koordinuese Christian Dior dhe një palë syze dielli mbështetur në fytyrën e saj.

Back to top button
Close
Close