Sport

Barcelona, fitore tenistike me Alavesin. Shihni 6 golat e katalanasve

Barcelona ka arritur një fitore të madhe sot me Alavesin në fushën e kësaj të fundit. Katalanasit të paktën për pak orë marrin kryesimin e kampionatit, ndërkohë që Reali i Madridit ka dy ndeshje më pak dhe pritet të luajë sot në mbrëmje përballë Osasunës.

Më poshtë golat e fitores së Barcelonës.

https://www.youtube.com/watch?v=mh9zm4EVYwQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close