Personazhe

George & Amal, në pritje të binjakëve

George Clooney dhe bashkëshortja e tij, e tij Amal presin të lindin binjakë. Lajmi është transmetuar nga TMZ, duke cituar disa burime, sipas të cilëve Amal pret një djalë dhe një vajzë.

Çifti nuk i ka konfirmuar ende këta zëra. Thashethemet për një shtatzëni të mundshme të Amalit filluan të përhapet muajin e kaluar, kur bashkëshortja e Clooneyt u pa me barkun pakëz të fryrë, gjatë një aktiviteti të Nextflix./bota.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close