Zodiak Ditor

Horoskopi i Brankos për sot, e hënë 22 nëntor 2021

Lexoni horoskopin e Brankos për sot, e hënë 22 nëntor 2021. Hëna do të përshëndesë shenjën e Binjakëve për të kaluar në Gaforre. Lajm i shkëlqyer për shenjat e ujit! Virgjëresha dhe Shigjetari do të rifitojnë gjithashtu forcën që u mungonte ditët e fundit.  

Dashi

Sipas horoskopit të Brankos, sot Dielli do të jetë sërish miku juaj dhe do t’ju japë forcë të re. Sezoni i Shigjetarit është gati të nisë, një sezon që do të sjellë lajme interesante edhe për ju. Do të keni arritje, si në punë ashtu edhe në dashuri.

Demi

Nga sot gjërat do të fillojnë të përmirësohen. Dielli do të lëvizë në qiellin e Shigjetarit, ndaj nuk do të jetë më e kundërta. Një tranzit që do t’ju japë pak lehtësi dhe më shumë energji. Së fundi, mund të fokusoheni në ndryshimet në punën tuaj, pa tërhequr kritika dhe armiqësi të reja nga të tjerët.

Binjakët

Dielli sot do të kalojë në shenjën e Shigjetarit dhe do të nisë sezonin e shenjës së zjarrit. Dy ditë më vonë edhe Mërkuri do të kalojë në atë shenjë. Do të jetë një tranzit i rregullt, asgjë shumë e bezdisshme, por do të kërkojë pak kujdes shtesë.

Gaforrja

Siç ju sugjeron sot horoskopi i Brankos, Dielli nuk do të jetë më në një aspekt të favorshëm, por nuk duhet t’ju shqetësojë shumë. Sigurisht, java juaj do të fillojë në një mënyrë disi të ngadaltë dhe të lodhshme: do t’ju duhet maturi në marrëdhëniet me të tjerët.

Luani

Sot, Dielli do të bëhet miku juaj dhe do t’ju mbushë me forcë dhe humor të mirë. Më në fund do të mund të vazhdoni projektet tuaja, pa u përballur me të gjitha ato beteja që keni pasur deri tani. Tani e tutje do të jeni në gjendje t’i bindni të tjerët për qëllimet tuaja të mira.

Virgjëresha

Dielli sot do të lërë pozicionin e mirë te Akrepi për të arritur në shenjën e Shigjetarit. Java do të nisë në një mënyrë mjaft të lodhshme: nuk do keni vështirësi të mëdha, por do t’ju duhet të përballeni me shumë angazhime, shumë përgjegjësi të lodhshme. Vetëm përpiquni të mos e teproni.

Peshorja

Sipas parashikimeve astrale të Brankos, Dielli do të bëhet i favorshëm sot.  Ky tranzit i ri do të sjellë më shumë optimizëm dhe gëzim në jetën tuaj. Në ditët në vijim do të jeni më shpesh larg shtëpisë, për kënaqësi apo udhëtime pune.

Akrepi

Sot Dielli do të lërë shenjën tuaj për të kaluar te Shigjetari. Nuk do të jetë një hap negativ, ylli thjesht do të bëhet më konkret. Tani e tutje ai do të merret kryesisht me sektorin tuaj praktik, profesionin, paratë.

Shigjetari

Sot, hyrja e Diellit në qiellin tuaj do të shënojë fillimin e sezonit tuaj. Gëzuar ditëlindjen! Nga këtu e tutje do të jetë e mundur të fillohet mbjellja në funksion të pranverës së ardhshme. Nga muaji mars, në fakt do të fillojnë t’ju ndodhin gjëra të mira, do të arrini objektiva të rëndësishme.

Bricjapi

Siç e parashikon horoskopi i Brankos, sot Dielli do të zbresë në shenjën e Shigjetarit, i ndjekur nga afër nga Mërkuri. Tani e tutje, yjet do të jenë në një pozicion më pak aktiv. Mundësitë do të vijnë gjithsesi, por do të jenë padyshim më pak të bujshme. Për fat të mirë, në dashuri mund të mbështeteni gjithmonë te Venusi në shenjën tuaj.

Ujori

Dielli sot nuk do të jetë më në kuadraturë, por do të bëhet i favorshëm. Më në fund një javë e bukur në të cilën do të keni më shumë vitalitet, do të mund të shijoni marrëdhënie më të qeta dhe të relaksuara. Edhe në dashuri do të jetë e mundur të rikuperoni një harmoni të mirë, nëse së fundmi ka dështuar.

Peshqit

Dielli sot do të kalojë në hapësirën zodiakale të Shigjetarit. Nuk do të jetë lajm i mirë për ju që do të humbisni dashamirësinë e tij. Që këtu e tutje, për ju do të jetë më mirë të tregoheni më të matur në marrëdhëniet me të tjerët, të mos dorëzoheni para tundimit për të debatuar për gjithçka.

Back to top button
Close
Close