Zodiak Ditor

Horoskopi i Brankos për sot, e mërkurë 24 mars 2021

Horoskopi i Brankos për sot, e mërkurën 24 Mars 2021

Dashi

Ju do të jeni rrezatues në këtë ditë të mesjavës. Më në fund, do të jeni në gjendje të rregulloni disa gjëra që kishin dalë nga kontrolli. Në dashuri do të ketë një sqarim.

Demi

Sot, Jupiteri do të hyjë në qiellin tuaj dhe kjo do të sjellë disa ndryshime në jetën tuaj. Do t’ju duket se të gjithë duan të dalin kundër jush. Në dashuri jeni në telashe … nuk dini më se çfarë të besoni.

Binjakët

Sot, sipas parashikimeve të Brankos, do të keni shumë për të bërë në punë, veçanërisht për shkak të një gabimi të bërë nga një koleg. Në dashuri, është gjithmonë e njëjta histori: Partneri ju akuzon se nuk keni qëndruar në shtëpi … mbase ka të drejtë?!

Gaforrja

Sipas parashikimeve të Brankos për ditën e sotme, do t’ju duhet një dozë e mirë fati për ta arritur deri në fund të ditës pa e acaruar lidhjen tuaj. Këto janë periudha të vështira në dashuri, ndoshta nëse shkon siç duhet të jetë, edhe më mirë.

Luani

Këtë të Mërkurë, kini kujdes që të mos bini në grackë. Një ish-mik apo edhe një ish-partner do të bëjë gjithçka për t’ju gabuar, jini të kujdesshëm, është një kurth. Mos i besoni.

Virgjëresha

Sot, sipas parashikimeve të Brankos, do të shkojë shumë mirë. Pas dhuratës së marrë nga ai person i papritur, ju do të kuptoni se diçka më shumë mund të lindë mes jush dy …

Peshorja

Marrëveshje të qarta dhe miqësi të gjata. Vendosni rekordin tani për të shmangur keqkuptimet dhe diskutimet në të ardhmen. Ne ju thamë se nuk ishte një ide e mirë, por gjithsesi donit të shkonit deri në fund. Hapni sytë.

Akrepi

Sot, sipas parashikimeve të Brankos, një super ditë do t’ju presë në punë. Shefi juaj do t’ju përgëzojë për një punë të bërë mirë dhe kjo do t’ju japë sprint për të kërkuar një ngritje në detyrë.

Shigjetari

Mos kërkoni shumë, jini të kënaqur që ndonjëherë është më mirë në këtë mënyrë. Në dashuri po kaloni një krizë në çift. Mundohuni të arrini në prill me ide të qarta.

Bricjapi

Sot, sipas parashikimeve të Brankos, do të gjendeni për të disatën herë në një udhëkryq. Kohët e fundit jeta juaj është si kjo, një sërë zgjedhjesh të rëndësishme. Në dashuri për fat të mirë, kjo ju jep energji për të vazhduar rrugën tuaj.

Ujori

Sot, Hëna do të kthehet e favorshme. Ndjenjat do të mbretërojnë gjatë gjithë ditës. Nëse së fundmi keni filluar një marrëdhënie, ajo do të ketë një përshpejtim të fortë. Takimet e reja, të preferuara për të gjithë beqarët.

Peshqit

Sot, sipas parashikimeve të Brankos, duhet t’i ktheni sytë nga qëllimi përfundimtar. Kohët e fundit gjërat nuk kanë shkuar shumë mirë, sot do të keni mundësinë të shëroheni.

Back to top button
Close
Close