Zodiak Ditor

Horoskopi i Paolo Fox për sot, 1 Prill 2021

DASHI

Ju keni përjetuar një ngërç që nga viti 2019 dhe tani doni t’i bërtisni botës praninë tuaj. Sidoqoftë, përfshirja pas një kohe të gjatë mund të krijojë gjithashtu një nervozizëm të caktuar, kështu që në orët e ardhshme mund të shqetësoheni nga zgjedhjet dhe angazhimet në të cilat do të duhet të punoni. 

DEMI

Ka një Hënë në opozitë, mbani larg hidhërimin dhe thashethemet. Ju shpesh jeni shumë të drejtpërdrejtë dhe të sinqertë, dhe kjo i bën të tjerët të besojnë gjithmonë te Demi. Por Hëna në opozitë dhe tensioni i këtyre ditëve mund të bëhen të vështirë, mos i projektoni tensionet në dashuri. Ju nuk ju pëlqen distanca dhe keni nevojë për njerëz të afërt tani. 

BINJAKET

Doni të riktheheni në lojë dhe gjithçka që është bllokuar në periudhën e fundit mund të rifillojë marshimin e drejtpërdrejtë. Eshtë një qiell që inkurajon ndryshimin dhe që ju lejon të rifilloni pasi disa pengesa ju kanë penguar të realizoni projektet tuaja. 

GAFORRJA

Eshtë një qiell i bukur, por mbase nganjëherë nxeheni shumë ose jeni aq të drejtpërdrejtë, saqë rrezikoni të shkoni nga e drejta tek e gabuara brenda një kohe të shkurtër. Ndjenjat janë të rëndësishme, dhe për horoskopin e Paolo Fox nesër ose në çdo rast në orët e ardhshme mund të përpiqeni gjithashtu të afroheni me një person me të cilin ka pasur tensione.

LUANI

Jo gjithçka është e lehtë këto ditë, ekziston edhe një distancë e caktuar për të marrë me ata që bënë një gabim në shkurt. Tani ju duhet të jetoni mirë dhe qetë me njerëz që ju duan vërtet. Për horoskopin e Paolo Fox, sot në 1 Prill, do të duhet të menaxhoni financat me kujdes.

VIRGJERESHA

Mos e humbni mundësinë për të sqaruar gjëra të rëndësishme edhe në prill. Muaji Prill fillon në një mënyrë të egër por më pas përmirësohet në pjesën e dytë. Pra, në fund të prillit dhe në fillim të majit do të ketë disa çështje pune për t’u adresuar që do të jenë më të qarta për ju. Ndaj, është më mirë të shmangni këtë lloj ballafaqimi tani për tani.

PESHORJA

Përgjegjësitë rriten por kjo tepricë e përgjegjësisë ndonjëherë është e vështirë për tu menaxhuar. Tani është gjithashtu e rëndësishme të përpiqeni të rikuperoni dashurinë, sepse në periudhën e fundit ju është dashur të përballeni me një Venus në opozitë që nuk ju ka lejuar të jeni plotësisht të qetë siç dëshironi.

AKREPI

Horoskopi i sotëm, e enjte, 1 Prill 2021 parashikon që do të jeni simpatikë dhe pozitivë, madje edhe nëse zemëroheni, do të jeni në gjendje të gjeni humorin tuaj të mirë dhe ta merrni jetën me harmoninë e duhur. Bëhuni gati për një fundjavë interesante, veçanërisht për dashurinë.

SHIGJETARI

Për horoskopin e Paolo Fox, çdo mundësi nesër do të jetë e duhura për të zgjuar dashuri dhe ndjenja. Me Diellin dhe Venusin të favorshëm, askush nuk mund t’ju ndalojë, ju jeni si një lokomotivë dhe po drejtoni të gjithë të tjerët. Fantazia juaj ju lejon të përfshiheni dhe të udhëtoni, edhe pa lëvizur fizikisht.

BRICJAPI

Ndërtoni të tashmen në bazë të së kaluarës, por jeni gjithashtu shumë ambiciozë, shpesh në kurriz të dashurisë. Por tani nuk duhet të mendoni vetëm për çështje praktike, sukses ose famë, sepse është koha t’u jepni hapësirë ​​edhe ndjenjave. Tani ju jeni më të lirë të bëni atë që dëshironi, dhe nga 14 Prilli mund të filloni diçka të re.

UJORI

Keni një revolucion të madh në mendje, por mos i nënvlerësoni aleatët dhe njerëzit që ju ndihmojnë. Në këtë moment keni nevojë për njerëz fleksibël, keni nevojë për të kryer projekte me bashkëpunëtorë të cilët kanë entuziazëm dhe kureshtje ndaj risive.

PESHQIT

Mbase jeni në trishtim sepse jeni të zhgënjyer me partnerin tuaj, mbase doni shumë dhe për këtë arsye jeni të pakënaqur. Por ajo që ka rëndësi në këtë moment është të jeni pozitivë, dhe të jetoni të tashmen pa shumë pasiguri dhe kërkesa, sepse mundësitë për të qenë të lumtur nuk mungojnë tek ata që dinë t’i kërkojnë ato.

Back to top button
Close
Close