Zodiak Ditor

Horoskopi Paolo Fox, e shtunë 6 Mars 2021

Dashi

Hëna do të jetë në shenjën tuaj, favorizohen takime të reja sidomos për të gjithë beqarët. Në punë ka disa pasiguri shumë për shkak të një problemi me një koleg, përpiquni gjithsesi të qëndroni të përqendruar.

Demi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox për këtë të shtunë, Marsi është në qiellin tuaj dhe do të favorizojë realizimin e një projekti për të cilin keni punuar për një kohë të gjatë. Mundohuni të kapërceni disa tensione të vogla që do të lindin në mbrëmje.

Binjakët

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, e shtuna do të jetë një ditë ku ndjenjat do të ndikojnë në tërë fundjavën. Në punë jeni duke kapërcyer shumë sfida, por përpiquni të mos e ulni kurrë vigjilencën tuaj, gabimi është prapa qoshes.

Gaforrja

Me Venusin që fillon një tranzit të rëndësishëm, përgatituni për të pasur shumë energji që do të duhet ta shfrytëzoni sa më shumë në dashuri. Idetë tuaja, kohët e fundit, vlerësohen shumë dhe projektet e reja nuk nënvlerësohen. Vazhdoni kështu përpara.

Luani

Dita e shtunë do të mbajë disa lajme të këqija sidomos në mëngjes. Ju përpiqeni të qëndroni të qetë dhe do të shihni që ngadalë do ta ndreqni ditën Tuaj. Ndjenjat, kohët e fundit, qëndrojnë pak prapa qoshes, por tani do të dalin në shesh.

Virgjëresha

Do të duhet të përballeni me dikë ose diçka. Gjërat nuk kanë shkuar shumë mirë kohët e fundit dhe ju më në fund po rebeloheni. Marsi, në shenjë, do të ndikojë në humorin tuaj, përpiquni të qëndroni të relaksuar.

Peshorja

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të ketë shumë polemika në dashuri këtë të shtunë. Mundohuni të mos nënvlerësoni çdo bashkëpunim që del para jush. Nesër do të keni një situatë astrologjike mjaft konfliktuale, thjesht mendoni për të ardhmen tuaj.

Akrepi

Me Mërkurin dhe Venusin në favor, ju do të duhet të përballeni me disa vendime të rëndësishme në frontin e punës. Më mirë të shmangni situatat e stresit të lartë. Shtyjini të gjitha takimet deri në javën e ardhshme.

Shigjetari

Do të duhet të përballeni me ditën në relaksim të plotë, veçanërisht pasi java ka qenë shumë e rëndë dhe stresuese për ju. Do të keni disa takime pozitive këtë të shtunë. Mundohuni të rikarikoni bateritë ndërsa jeni duke pritur për një fillim shumë të lodhshëm të javës.

Bricjapi

Do të keni një rikuperim të shkëlqyer profesional. Një derë që tani e konsideronit të mbyllur do t’ju japë shpresë. Pozicion i shkëlqyer i Venusit në qiellin tuaj, rinovimi i mundshëm kontratash gjatë rrugës.

Ujori

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të keni disa telashe për të kapërcyer. Në mbrëmje do të ndiheni pak nervozë, megjithëse Marsi është i rreshtuar mirë. Hëna, përkundër gjithë kësaj, është në favorin tuaj, takime të reja po vijnë!

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të përjetoni emocione pozitive. Në dashuri keni kaluar një periudhë të jashtëzakonshme, falë edhe Diellit në shenjën tuaj. Ky do të jetë muaji juaj, vazhdoni kështu.

Back to top button
Close
Close