Zodiak

Si do të nisë java juaj? Horoskopi i PAOLO FOX, E HËNË 22 TETOR 2018

DASHI

Sipas Horoskopit të së hënës, 22 tetor 2018, përpiquni të mos i shfaqni gjykimet tuaja shumë sinqerisht dhe drejtpërsëdrejti, sepse rreziku i rënies në keqkuptime të ndërlikuara mund të çojë në tensione që nuk janë aspak produktive. Kushtojini vëmendje shëndetit, mos e nënvlerësoni ndonjë sëmundje të vogël.

DEMI

Ju do ta gjeni veten të përfshirë në realizimin e një projekti të ri, i cili megjithatë do të jetë veçanërisht fitimprurës. Përfitoni nga orët e ditës për të kaluar kohë cilësore me ata që doni. Ditë interesante për të rindezur emocionet.

BINJAKET

Do të jetë një javë e rëndësishme nga këndvështrimi i biznesit: tani mund të përfshiheni dhe të propozoni aktivitete të reja dhe projekte interesante. Realizimi i takimeve të reja është i mundur, por mos u bëni shumë impulsivë.

GAFORRJA

Fillon një javë të re që do t’ju lejojë të rizbuloni disa anë të vetes që keni lënë mënjanë për disa kohë, ndoshta për shkak të disa zhgënjimeve në të kaluarën. Horoskopi i së hënës, 22 tetor 2018 ju fton të delegoni çështje më pak urgjente të punës në mënyrë që të optimizoni kohën tuaj.

LUANI

Horoskopi i 22 tetorit 2018 është shumë emocional, shpesh tentoni të reagojnë në mënyrë agresive përballë tensioneve, veçanërisht në dashuri. Mundohuni të jeni më të sigurt dhe të hapur për përballje. Përgjigje të shkëlqyera do të keni në punë, që do t’ju lejojnë të merrni një rol të ri.

VIRGJERESHA

Ndjeni dëshirën për të përveshur mëngët dhe treguar sa me vlerë jeni, dhe sipas horoskopit të 22 tetorit 2018, do të keni mundësi të reja që do të përfaqësojnë një trampolinë unike për karrierën tuaj. Në dashuri duhet të jeni më të dashur.

PESHORJA

Duke qenë shumë empatikë dhe komunikues, do të jeni në gjendje të zhvilloni zgjidhje fituese për miqtë, të afërmit ose kolegët në vështirësi. Nga pikëpamja sentimentale kjo është një kohë shumë pjellore për të kultivuar emocione dhe për të bërë takime të reja.

AKREPI

Ktheheni të jeni pozitivë, të dashur dhe me iniciativë, dhe kjo siguri do të jetë për shkak të përgjigjeve dhe konfirmimeve të rëndësishme për jetën sentimentale dhe profesionale. Sigurisht që jeni shumë mendimtarë, por mos lejoni që të ndikoheni nga dyshime të panevojshme.

SHIGJETARI

Horoskopi i datës 22 tetor 2018 thotë se kjo është një ditë që do t’ju shohë veçanërisht melankolikë, ndoshta edhe për shkak të një grindjeje të vogël në familje ose me partnerin. Në përgjithësi ka mundësi të mira për të korrigjuar, por duhet të jeni të gatshëm të inkurajoni ose të pranoni kompromise. Përgjigje pozitive në punë.

BRICJAPI

Parashikohet një javë e qetë që do t’ju japë mundësi për të ripërcaktuar disa marrëveshje të bëra në të kaluarën dhe për të bërë përmirësime. Komunikimi mungon në familje: bëhuni më mirëkuptues

UJORI

Do të jeni në gjendje të bëni takime stimuluese për karrierën tuaj aktuale profesionale. Megjithatë, jini shumë të matur, sepse dikush nuk do të ngurrojë të vendosë shkopinj në rrota. Vështirësitë do të jenë veçanërisht të dobishme për realizimin e një projekti të ri.

PESHQIT

Përfitoni nga ky moment që të kaloni ca kohë me familjen tuaj dhe të zgjidhni të gjitha ato çështje të së kaluarës që i keni humbur për një kohë të gjatë. Mos jini shumë agresivë ose impulsivë në mënyrën tuaj të shprehjes së vetvetes.

Show More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close