Zodiak Ditor

Dy shenjat më me fat për ditën e sotme, e shtunë 26 tetor 2019

Këto janë dy shenjat më me fat për këtë fillim të fundjavës.

AKREPI

Horoskopi i së shtunës, 26 tetor 2019 është pozitiv, fundi i tetorit është premtues. Ju gjithashtu mund të keni ëndrra paralajmëruese, mund të ëndërroni dikë që ka qenë i rëndësishëm apo e rëndësishme për ju në të kaluarën. E diela do të shkojë shumë mirë. Kjo fundjavë do të jetë e bukur dhe e dobishme për të provuar një dashuri, për të konfirmuar se një ndjenjë është e rëndësishme dhe se një histori ia vlen të jetohet.

Peshorja

Keni nevojë për harmoni dhe emocione, por gjëja më e rëndësishme është se tani ju do të dëshironit të ndjeheni më të lirë. Ju nuk doni të ndjeni frymën tuaj në qafën e dikujt. Peshorja është një shenjë e lirë dhe e pavarur, dhe ndonjëherë ju merrni një qëndrim pranues, vetëm për të shmangur debatet. Kurdoherë që zemëroheni, stresoheni shumë. E diela do të jetë një ditë pozitive, me një qiell të rëndësishëm edhe për ndjenjat. / meb.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close