Foto

FOTO / Shihni magjinë e shtëpisë 150-vjeçare të Harry dhe Meghan

Çifti i ri mbretëror, Princi Harry dhe  Meghan Markle mendohet se janë duke u marrë momentalisht me detajet personalizuese të një shtëpie gjigante.

Bëhet fjalë për një hapësirë e cila përfshin 6 dhoma gjumi, 3 ndarje recepsioni dhe 15 hapësira të tjera.

Sipas “Daily Mail”, kjo shtëpi mbi 150-vjeçare mendohet të jetë blerja më e re e familjes mbretërore.

E pozicionuar në një zonë malore, kjo pronë duket si shtëpia e ëndrrave të çdokujt.

Madje sipas përshkrimit që ofron “Daily Mail”, kjo shtëpi thuhet të ketë edhe një sallë ballosh në fund të oborrit.

Leave a Reply

Back to top button