Foto

Fshati shqiptar që konkurron me jugun e Francës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamje nga transformimi i fshatit turistik të Dhërmiut.

“Mirëmëngjes dhe me këtë tjetër fshat bregdetar që ka rilindur pas vitesh të tëra harrese e rrënimi, e sot ua bën me sy fshatrave të turizmit elitar në jug të Francës, ju uroj një të dielë të bukur”, – shprehet Rama.

Më poshtë do të shikoni disa pamje me të vërtetë fantastike nga Dhërmiu.)

Leave a Reply

Back to top button