13/09/2020

  Arma e pabesueshme e Donald Trumpit

  09/09/2020

  Intervista / Svjetlana Cikanuskaja: Nuk tërhiqemi deri në rrëzimin e Llukashenkos, nëse Rusia na pushton…

  30/08/2020

  As nuk ju shkon ndërmend fjala më e kërkuar në Google. Dhe nuk është koronavirusi

  13/08/2020

  “Në rast lufte, këta janë ishujt e parë grekë që do të pushtohen”: Harta turke që alarmoi Greqinë

  13/08/2020

  Përplasen dy makina luksoze në Zvicër, dëmet kapin vlerën 3.7 milionë franga

  13/08/2020

  Rritet tensioni, anijet dhe avionët francezë pozicionohen në anën greke në Egje

  09/08/2020

  Intervista / Condoleezza Rice shpjegon “Katër Kalorësit e Apokalipsit”

  21/07/2020

  INTERVISTA / Xhon Bolton: Liderët autoritarë si Trump, janë shumë më të rrezikshëm mandatin e dytë

  08/07/2020

  Mbyllet spitali në Londër, 70 mjekë dhe infermierë të izoluar, shumica të infektuar

  03/07/2020

  BE fillon proces gjyqësor kundër 10 vendeve anëtare mbi kthimin e udhëtarëve gjatë krizës së koronavirusit

  Back to top button
  Close
  Close