Foto

FOTOT – Ja vila 4 milionëshe e Leonardo Di Caprio-s.

Leonardo Di Caprio, i dashuruar pas modeles shumë të re Camilla Morrone, i shton pasurisë së tij një shtëpi të re, një villë tejet luksoze në Los Angeles me një vlerë prej 4 milionë eurosh. Leonardo Di Caprio një prej aktorëve më të paguar të Hollywood –it që ka në zotërim një vilë tjetër në Malibu dhe një apartament në Greenwich Village në Nju Jorrk, ka blerë nga dixhei Moby vilën Los Feliz House. Vila ka 5 dhoma gjumi, suitë, 7 banjo, një kuzhinë të madhe, një ambjent ndenjjeje teje elegant me pianoforte dhe me oxhak, pishinë të jashtme, një spa luksi dhe madje një kalim të fshehtë. Me pak fjalë një luks hollivudi. / bota.al

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close