25/07/2021

  “Është tepër vonë!”: Mjekja amerikane detyrohet të refuzojë pacientët me Covid-19 që i luten t’u bëjë vaksinën

  25/07/2021

  Infeksionet e reja në mesin e të vaksinuarve? Ja si shpjegohet ky “paradoks”

  24/07/2021

  Historia e vërtetë e qytetit legjendar të Trojës

  23/07/2021

  Kur Bashkimi Sovjetik planifikoi në vitet 1960 të pushtonte Francën brenda një jave

  23/07/2021

  Çfarë shkoi keq në Gjermani?

  21/07/2021

  Tetë këshillat se si të rrisni fëmijë inteligjentë

  20/07/2021

  Ku ka gabuar SHBA-ja me Kubën komuniste?

  20/07/2021

  “Covidi i Gjatë” ka mbi 200 simptoma, dhe ato janë të përhapura tek ne më shumë sesa mendohej deri tani

   29/07/2021

   Horoskopi Paolo Fox, e enjte 29 Korrik 2021

   Dashi Hëna është në shenjën tuaj dhe ju keni vullnet dhe vendosmëri të madhe. Të tjerët do të vërejnë vrullin…
   29/07/2021

   Këto shenja zodiakale kanë lindur me ambicie për sukses

   Dikush mund të dëshirojë të bëjë një karrierë, të bëhet i pasur, i famshëm, të tjerët të mbushin murin me…
   29/07/2021

   Këto janë shenjat zodiakale, që do t’ju gjenden gjithmonë pranë

   Të ndarit të emocioneve me të tjerët është një përvojë lehtësuese, por jo për të gjithë. Nëse përballë jush keni…
   29/07/2021

   Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

   Një person që bën surf Nëse gjëja e parë që patë ishte një person që bën surf, jeni dikush që…
   29/07/2021

   Dy shenjat më me fat për sot, e enjte 29 korrik 2021

   Ja cilat janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DASHI Do keni më shumë besim tek vetja…
   27/07/2021

   Dy shenjat më me fat për sot, e martë 27 korrik 2021

   Ja cilat janë dy shenjat më me fat për këtë ditë të martë: GAFORRJA Do jeni shumë më të kthjellët…

    I panjohuri i famshëm. Kush ishte në fakt Ponc Pilati?

    Historia e vërtetë e qytetit legjendar të Trojës

    Kur Bashkimi Sovjetik planifikoi në vitet 1960 të pushtonte Francën brenda një jave

    Shenjtëria e një lumi: Çfarë përfaqëson “Gang”, lumi i adhuruar nga miliona njerëz në Indi?

    Harrojeni Atlantidën, ja cilat janë 4 qytetet e vërteta nënujore të lashtësisë

    9 korrik 1971: Amerika zbulon Kinën

    Sovjetikët organizuan 3 grushte shteti. Çfarë shkruante New York Times në 1982

    E vërteta rreth Anunaki, perënditë e lashta sumeriane, për të cilat disa thonë se ishin alienë

    A e shkaktoi helmimi nga plumbi, rënien e Perandorisë Romake?

    Kush ishin anglo-saksonët? Fise paqësore apo barbare?

    Back to top button
    Close
    Close