Personazhe

Gigi dhe Leo janë rikthyer?

Kanë kaluar gati katër muaj që kur romanca e Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid u mbyll zyrtarisht. Por çifti – të cilët kanë qenë të lidhur disa herë që nga ndarja – ndezi thashethemet për një pajtim më 6 qershor, kur u panë në të njëjtin restorant në Londër, China Tang, ku aktori po darkonte me babanë dhe njerkën e tij. 

“Leo dhe Gigi kanë një ‘situatë’ miqësore, pa telashe për momentin,” thotë një burim i brendshëm. “Ata të dy lejohen të jetojnë jetën e tyre, të dalin me njerëz të tjerë dhe të mos jenë të lidhur.” Siç raportoi më parë Us Weekly, kur DiCaprio, 48 vjeç dhe Hadid, 28 vjeç, u bashkuan për herë të parë në shtator, tërheqja mes tyre ishte “e nxehtë”. Por me kalimin e kohës, jeta dhe karriera e tyre e ngarkuar rezultuan të ngarkuara. “Gigi dhe Leo udhëtojnë kaq shpesh, është më mirë që ata ta mbajnë marrëdhënien e tyre të hapur dhe të rrjedhshme,” thotë burimi i brendshëm për marrëveshjen e tyre aktuale. “Asnjëri prej tyre nuk dëshiron lidhet seriozisht për momentin.”

Back to top button