Zodiak

Horoskopi JAVOR i Paolo Fox: parashikimet nga 25 deri më 31 tetor 2021

Ja tek erdhëm në javën e fundit të tetorit. Si do të ndryshojë ekuilibri i shenjave të horoskopit? Nëse jeni kurioz për ta zbuluar, hidhini një sy parashikimeve astrologjike të mëposhtme nga horoskopi i Paolo Fox për këtë javë, shenjë pas shenjë.

Dashi

Sipas horoskopit javor të Paolo Fox, java do të jetë shumë intriguese. Afërdita do mbetet aktive për çdo ditë dhe do mbështesë dashurinë. Edhe nëse një aventurë nuk zgjat shumë, sërish do t’ia vlejë! Shmangni, megjithatë, njerëzit që nuk janë vërtet interesantë. Në punën tuaj po përparoni në balafaqime dhe fillime, me shumë mund. Kujdes me paratë!

Demi

Java juaj do t’ju ndihmojë të arrini dashurinë pas një periudhe shumë të lodhshme. Megjithatë, kushdo që shkon te një Luan ose Ujori do të duhet të ketë pak më shumë kujdes. Në planin e punës, do të duhet ende shumë durim nëse jo gjithçka shkon mirë, nëse nuk po merreni me projekte që ju pëlqejnë. Do të shihni që gjërat do të ndryshojnë së shpejti!

Binjakët

Ju ende do të duhet të përballeni me këtë Venus në kundërshtim që mund t’ju provokojë, t’ju bëjë më debatues dhe intolerantë ndaj personit që duhet të dashuroni. Mundohuni të qëndroni të qetë. Në punë ju presin ditë shumë të dobishme. Ata që duan të përfshihen, duke realizuar disa ide të reja, do të kenë mbështetjen e Mërkurit dhe Jupiterit. Përvishni mëngët dhe përfshihuni!

Gaforrja

Zemrat e vetmuara duhet të dalin dhe të përfitojnë nga java për të bërë njohje të reja. Gjëja e rëndësishme do të jetë të mbani një qëndrim më pozitiv dhe të lini pas vetes kujtimet e kaluara. Në punë do të nisë një periudhë e rëndësishme rikuperimi që do të ketë kulmin mes janarit dhe shkurtit të vitit të ardhshëm.

Luani

Një javë tjetër premton të favorizojë dashurinë, falë bashkëpunimit të Venusit. Deri në fund të tetorit mund të ketë surpriza të këndshme! Në punë do të duhet të punoni shumë për të menaxhuar më mirë financat tuaja, veçanërisht nëse tashmë keni paguar një shumë të madhe për të filluar një projekt të ri ose për të zgjidhur një çështje praktike, ndoshta një çështje ligjore.

Virgjëresha

Java do të fillojë pak me përmbajtje, por do të rekuperoni me kalimin e ditëve. Mes të hënës dhe të martës do t’ju duhet të përballeni me disa tensione ose komplikime të vogla. Nëse doni të përfshiheni në dashuri, duhet ta bëni atë me personin e duhur, një me të cilin mund të arsyetoni! Në planin e punës nuk duhet t’i dorëzoheni apatisë, por përpiquni të angazhoheni, t’i përkushtoheni diçkaje të re, sepse rezultatet nuk do të vonojnë.

Peshorja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, kjo javë do të jetë gjithashtu shumë intriguese në dashuri. Afërdita, gjithmonë e favorshme, do të lehtësojë histori të reja dashurie, takime, njohje interesante. Fundjavë veçanërisht premtuese! Përsa i përket profesionit, duhet të filloni të punoni për diçka të re dhe të përfitoni nga dashamirësia e Mërkurit dhe Jupiterit.

Akrepi

Në dashuri do të filloni të rikuperoni gradualisht, edhe nëse më e mira do të vijë nga nëntori. Marrëdhëniet me Bricjapin dhe Peshqit janë shumë interesante. Përpiquni t’i harroni gabimet menjëherë, mos mendoni për hakmarrjen! Nëse ju pëlqen një person, është koha për të dalë. Në punë do duhet të mendoni me shumë kujdes, përpara se të merrni një vendim të rëndësishëm. Vonesa të mundshme në fillim të javës.

Shigjetari

Java juaj do të shohë ende praninë e Venusit në shenjë: përfitoni nga ajo për t’u përqëndruar në dashuri, emocione, takime të reja ose afrime. Edhe nëse puna juaj kërkon shumë, mos harroni të krijoni një hapësirë ​​për veten dhe të dashurit tuaj. Ju keni një dëshirë të madhe për të rifilluar aktivitetet tuaja, projektet për t’i realizuar ato, pas një periudhe ngërçi. Nëse duhet të nënshkruani një kontratë, së pari lexojeni me shumë kujdes!

Bricjapi

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, java do të jetë mjaft interesante në dashuri, edhe nëse më e mira do të vijë në javën tjetër, kur Venusi të hyjë në shenjën tuaj. Filloni të shikoni përreth, duke bërë plane në çift për nëntorin. Edhe në planin e punës do të keni mundësi të kapni hapin, sepse planeti i dashurisë do t’ju japë një dorë edhe në jetën praktike. Më në fund mund të kujdeseni për projektet për të cilat jeni më të pasionuar dhe jo vetëm për detyrat dhe përgjegjësitë.

Ujori

Në dashuri, Venusi do të jetë akoma miku juaj dhe do të lehtësojë jetën në çift, si dhe takime të reja. Veçanërisht intriguese fundjava e ardhshme. Në punë duhet të vazhdoni të revolucionarizoni gjithçka, të ndryshoni role, detyra, bashkëpunëtorë apo aktivitete. Ujorët më të kënaqur do të jenë ata që kanë pasur mundësinë dhe guximin për të përmbysur jetën e tyre, nga çdo këndvështrim!

Peshqit

Java do t’ju kërkojë ende të jeni të kujdesshëm dhe të arsyeshëm në dashuri. Nëse lindin tensione të reja ose keqkuptime të vogla, do t’ju duhet të ruani qetësinë dhe të prisni deri në nëntor. Pas kësaj, Afërdita do të bëhet sërish aktive dhe do t’ju japë një dorë të madhe. Edhe në pjesën e përparme të punës do t’ju duhet të qëndroni pak më gjatë. Fundi i vitit do t’ju shpërblejë për të gjitha sakrificat e bëra!

Back to top button
Close
Close