Personazhe

Shpërthen Aurela Gaçe: “Jeni të sëmurë mendorë dhe të pa shpirt!”

Ditën e djeshme u raportua për një tjetër rast ku dyshohej se një 48 vjeçar ka abuzuar seksualisht me një fëmijë 5 vjeçar. Duke parë rastet e fundit të abuzimeve seksuale ndaj të miturve kanë qenë të shumta reagimet e personazheve të njohur të cilët i kanë dënuar këto akte.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Aurela ka reaguar dhe për rastin e fundit duke shëprthyer ndaj të gjithë atyre që gjykojnë se këto akte ndodhin për shkak të provokimeve nga vajzat.

“Vetëm 5 vjeçar, Ç’mund të thonë tani gjithë gjykuesit mendjendritur kur thonë se ka dashur vetë ajo, ose veshja ka qenë provokuese etj, etj ? Këta janë të sëmurë mendor e shpirt nuk kanë.”, shkruan ajo në postimin e saj./ CNA.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close