Zodiak

HOROSKOPI JAVOR i Paolo Fox për të 12 shenjat e Zodiakut

DASHI – Sipas parashikimeve të horoskopit të Paolo Fox, Dashi po përjeton njëfarë shqetësimi në lidhje me ndjenjat, duke pasur parasysh që ka tensione që duhet të eleminohen në çifte; për më tepër, vëmendje duhet t’i kushtohet debateve, sepse gjërat mund të degjenerojnë. Kini kujdes nga pengesat e mundshme, në lidhje me kontratat ose rinovimet.

DEMI – Jeni shumë pasionantë dhe nga kjo përfiton marrëdhënia me partnerin tuaj (ose, për beqarët, njerëzit që do të takoni këtë javë). Kushdo që duhet të sqarojë diçka duhet ta bëjë atë jo para të dielës, 12 korrik! Keni diçka për të shqyrtuar në lidhje me paratë.

BINJAKET – Ndjenjat po shkojnë mirë: beqarët mund të bëjnë njohje të reja dhe çiftet që kanë hasur vështirësi tani mund të marrin frymë. Përgjigje të mira do të vijnë edhe për punën.

GAFORRJA – Sipas parashikimit të Horoskopit të Paolo Fox, Venusi ju mbron dhe ju fton të lini të kaluarën pas, duke u përqëndruar në të tashmen mbi të gjitha në dashuri. Çiftet që kanë përjetuar një krizë mund të buzëqeshin, në punë përpiquni të arrini një marrëveshje.

LUANI – Mos nënvlerësoni historitë e reja të dashurisë, sepse këtë javë ato mund të bëhen të rëndësishme, ndryshe nga ato histori të zgjatura, që përjetojnë një lodhje të vogël. Ju jeni të pakënaqur në punë sepse jo të gjithë janë në anën tuaj.

VIRGJERESHA

Ekziston një problem i “zemrës” me një Binjakë ose Peshq, kushtojini vëmendje mënyrës se si silleni. Në punë jeni pak të lodhur dhe në vështirësi, kjo mund t’ju ​​bëjë të vini në dyshim disa gjëra.

PESHORJA – Sipas parashikimeve të Horoskopit nga Paolo Fox është koha të bëni një zgjedhje të rëndësishme në lidhje me ndjenjat, të shmangni debatet. Ekzistojnë edhe disa pasiguri në lidhje me punën: më mirë të prisni deri në fund të muajit para se të ktheni gjithçka përmbys ose të merrni një vendim.

AKREPI – Beqarët kanë perspektivë të shkëlqyer për ndjenjat: dashuri të reja, pasione të reja ose konfirmim i një lidhjeje për çiftet e lindura tashmë. E enjtja 9 korrik dhe e premtja 10 korrik, do të jenë ditët më të mira të javës, shfrytëzoni çdo mundësi që do të keni në këto 48 orë.

SHIGJETARI – Venusi në kundërshtim shkakton disa probleme në dashuri: duhet të kuptoni se kush është me të vërtetë i rëndësishëm për ju. Në disa çifte do të nevojitej më shumë bashkëpunim. Rishikoni disa projekte ekonomike. Kujdes nga e enjtja 9 dhe e premtja 10 korrik, ditë potencialisht “të rrezikshme”!

BRICJAPI – Sipas parashikimeve të Horoskopit të Paolo Fox, nuk është një kohë e shkëlqyer për ndjenjat, por mos i jepni shumë rëndësi kësaj gjëje dhe ecni në rrugën tuaj! Aktualisht jeni më të zënë me çështje pune, kështu që keni më pak kohë për dashuri. Nga ana tjetër, Jupiteri dhe Venusi po ju ofrojnë mundësi të mira profesionale …

UJORI – Javë pozitive për dashurinë: disa do të kenë mundësinë të forcojnë një marrëdhënie, në këtë rast është më mirë të lëvizni të martën në 7 korrik, kur yjet do jenë veçanërisht të favorshëm. Edhe në punë mund të filloni përsëri me projekte interesante.

PESHQIT – Ju duhet ta vendosni të kaluarën pas dhe nëse keni dyshime të ndiqni zemrën, gjithmonë e dini se çfarë është më e mira për ju! Të enjten 9 dhe të premten 10 korrik, Hëna do t’ju ndihmojë të rikuperoni një marrëdhënie ose situatë. Jini më optimistë dhe gjërat do të përmirësohen gjithashtu në punë. / meb.al

 

Show More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close